adam gibi biri yokmu yardım edecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

poyrazim2

Yeni üye
8 Şub 2010
47
0
beyelr face hesabıma bırsey oldu demın sımdı hesabıma grııs yapıyorum ayarlara falan gırrıyorum ftoolara falan ama ne anasaysa gozukuyor ne profıl sayfam nede mesajlar

poyrazim2

Yeni üye
8 Şub 2010
47
0
kardeşim sorun tarayıcıda degıl facebookta cok denedım olmuyo telefon nuamrası ıstıyo ayzıyom telefona kod gelmıyo ayrıca bu ksımı atla gec dıyom bus efer profıl sayfam gorunmuyor anasaysa mesajlar gorunmuyor

Armania

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
979
0
İstanbul
kardeş arasıra olur öyle 1.si konu baslıgını değiştir konuyla alakalı olması lazım.
2.si bazen böle durumlar herkesde oluyor senden kaynaklanan bir şey değil. Sadece telas yapma sabırlı ol bugün girme yarın girersin.

mbk69

Katılımcı Üye
18 Nis 2012
483
0
Bayburt
Peki kardeşim elinde başka bir facebook adresi varmı birde onla girmeyi dene. Eğer girersen face hesabınla bir kaç saat sonra veya 1 -2 gün sonra girmeyi dene. Sıkıntı hesabında olabilir.

poyrazim2

Yeni üye
8 Şub 2010
47
0
aga dıerlerıne gırıyom sıkıntı yok telefon ıstıyo dıyerlerıde ama anasayfa ya tıklıyom bu adımı gec dıyom tamamdır kafama gore ama benım profılde bu adımı gec dıyom sonra ne profıl gozukuyoo ne mesajlar nede anasayfa sadece ust tarafları var ne dusunuyorsun yazıyo payalsımlar iptal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.