/ Addmefast (Bot) l V1.2 l / 18.03.2017 /

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KRTNKLE

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,864
0
Nothing
Oo Reis Ellerine Sağlık Be . Başta Gördüm Keylogger Dedim Bi Baktım Leopic. :')) Seri Kasıyorumu Bari

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
10 Dakikada 20 puan kazandırdı baya mantıksız geldi bana belki de sorun benim üyeliğimdedir :)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Durduruldu hatasi + Yanit vermiyor hatasinin cozumlerini yarin konuya eklicem dostlar. Başka sorun yaşiyan var mi?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
VDS bıraktım botu yaklaşık 1 saatde 130 gördü internet hızıyla alakası yok galiba ?

internet hiziyla kaynaklaniyor dostum. Bunun diger surumlerini daha hizlisini yarin paylaşirim ozaman. Ama ortalama hepsi bu süreçte bu kadar kasar.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Program i arka planda açik birakin takilmaya devam edin surekli donma sorunu olmaz.

Cod2

Katılımcı Üye
2 Tem 2016
604
1
Türk
Merhabalar. Bugün size "Addmefast Botunu" Tanıtıcağım. Bu bot sayesinde addmefaste güzel puanlar kasabilirsiniz. Addmefastın ne olduğunu biliyorsunuzdur. puan kasarak sosyal medya platformlarında bulunan hesaplarınıza izlenme , takipci , beğeni , yorum kasabiliyorsunuz. Ne kadar puan okadar takipci vs. demektir. Lafı fazla uzatmadan anlatıma geçiyorum.

Öncelikle bunu bir program sayesinde yapıcağız. Programı indirelim.

Programı İndirmek İçin:
Kod:
 http://s9.dosya.tc/server2/tgwl2h/AddMeFast_Bot.exe.html

Programın (Virüstotal lVTl Sonuçları) :
Kod:
https://www.virustotal.com/tr/file/91bbd005478d3ca5644a25636123fbdc7e072bbea377eb91a781eb624d37ad8c/analysis/

İndirdikten sonra programı açalım.

gqoWQ0.png

Login giriş kısımları Addmefast hesabınızın kullanıcı adı & Şifrenizi yazın. Sonrasında Login diyin doğru yazdıgınızdan lütfen emin olun yavaşca doğru bir biçimde yazdıgınıza emin olun ki sıkıntı çıkmasın. Kullanıcı adı & şifrenizi girdikten sonra "Login" butonuna tıklıyoruz.

Sonrasında "Start" Butonuna basıyoruz.

+ Programı kapatmayın arka planda işleme devam etsin.
+ Kullanıcı Adı & Şifrenizi doğru yazdıgınızdan emin olun.
+ Points kısmından kasılan puanlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.
+ Programın içerisindeki bug güncellemede giderildi.

İyi puan kasmalar :) "Konu & Anlatım & Upload Bana Aittir."

imacros gibi mi yoksa dah da iyi mi ? tebrikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.