Adını Yollara yazdım THT :) ||Supra || Cusyx ..

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
Cusyx ..

Orjinal Resim ..

8yr4zt.jpg

Designed By Cusyx ..

8ys63q.jpg

Yorumlarınızı alayım .. :p

Son düzenleme:

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
Keşke araca yazsaydın ;)

Ama buda iyidir eline sağlık :)

aracın üstüne denedim fakat yazı küçük kaldı , kaputa denedim okunmadı en uygunu buydu k. bakmayın // teşekkürler ..

Süpersin kardeşim çok iyi olmuş :)

eywallah sağolasın . 1-2 güne bi kaç tane daha hazırlayacağım beğenilirse aranıza gelecem inşallah :p

KArdeşimm Ellerine Sağlıkk :)

eywallah kardeşimm ..

Ellerine Sağlık Çok İyi Olmuş Be Kardeşim ..

sağolasın diğer çalışmalarımada yorum istiyorum :)

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
kardeşim çok profesyonel bi çalışma olmuş başarılarının devamını diliyorum :)

arabanın arka tarafı çok güzel olmuş eline sağlık :)

profesyonelce! beğendim

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. keşke vaktim olsa da sizlere daha güzel çalışmalar sunabilsem . bu güzel yorumlarınız için tekrar tekrar teşekkürler ..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.