adsl hızını ölçmek

amedli_33

Üye
17 Ocak 2009
173
0
topraktan
arkadaslar daha önce werildi mı bılmıyorum ama werıldıyse şimdiden özür dilerim

Türk Telekom | Speedtest
siteye girin türk telekomun adsl kulanıcıları için internetde ne kadar hızlı olduklarını görebilmeleri için bu siteyı tasarlamıstır

bu site ADSL kullanıcılarının download hızlarını öğrenebilmeleri için hazırlanmıştır

nuko1950

Yeni üye
24 Eyl 2008
2
0
herzaman çalışmıyor test ve çok değişik rakamlar çıkıyor anlamadım. çok uzun sürüyor test

HEADROCK

Katılımcı Üye
17 Ağu 2007
576
1
66th Historical Way
arkadaslar daha önce werildi mı bılmıyorum ama werıldıyse şimdiden özür dilerim

Türk Telekom | Speedtest
siteye girin türk telekomun adsl kulanıcıları için internetde ne kadar hızlı olduklarını görebilmeleri için bu siteyı tasarlamıstır

bu site ADSL kullanıcılarının download hızlarını öğrenebilmeleri için hazırlanmıştır

iyide kardeş bu verdiğin telekomun hız ölçme testi.Sence bu bir apylaşım mı.Google hız tesit yazınca karşında.Sırf bu yüzden konu açmak mantıklı mı??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.