advanced system care programı faydalı mı?

darkplacess

Yeni üye
1 Eyl 2011
49
0
iyi günler değerli arkadaşlarım bilgisayarım windows 7 ultimate.. yeni aldım.. advanced system care 6 programını indirip yükledim.. sonrada pro ya yükselttim.. fakat bilgisayara bu programı yükledikten sonra bilgisayar kasmaya başladı.. ekran kartını yavaşlattı..:RpS_sleep::RpS_sleep: sizde sorun bu program da mı? bu programı faydalı görüyor musunuz? ne yapmam lazım bana yardımcı olrsanız sevinirim:RpS_thumbdn: :RpS_confused:

darkplacess

Yeni üye
1 Eyl 2011
49
0
ram 2 gb zaten de.. güncellemeler derken bilgisayarın güncellemeleri mi??
ayrıca bu program kasıyor olamaz değil mi? çünkü ekran tamamen donuyor mouse dahil ancak kapama düğmesine basıyorum da:RpS_confused::RpS_confused::RpS_confused::RpS_thumbdn:

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Window s 7 de bu tür programlar kullnmanızı önermem sistem tutarsızlaşıryor anca vistada yada xp gibi işetim sitemlernde kullnırsan faydasını görebilirsiniz örn. bven eskiden bir vista kullnıcısydım ve gercektne de gözle görülür bir biçimde sistemi hızlandırıyor

crazyboy93

Uzman üye
8 Eyl 2009
1,346
0
Vb.Net
kardeşim portablesini kur advanced system carenin portable demek yani kurulumsuz kurmuyosun programı direk açıyosun tavsiye ederim haftada 1 tam tarama gerçekleştir gözle görülür bi şekilde artış sağlar :)

darkplacess

Yeni üye
1 Eyl 2011
49
0
Sedo1 gönderindekileri yaptım bakalım nasıl olacak.. advanced system care gizliliği kaldırıyor en azından..benim programı kullanırken hatam bilgisayarda boşte iken tarama yapmasına izin vermem.. bun şimdi kaldırınca fark etti yoksa mouse dokunmadığım an atarama yapmaya başlıyordu.. her dakika tarama yapması da bilgisayarı kasıyor.. ama senn yöntemde fena değil teşekürler..

Crue*

Uzman üye
6 Şub 2012
1,120
0
Sedo1 gönderindekileri yaptım bakalım nasıl olacak.. advanced system care gizliliği kaldırıyor en azından..benim programı kullanırken hatam bilgisayarda boşte iken tarama yapmasına izin vermem.. bun şimdi kaldırınca fark etti yoksa mouse dokunmadığım an atarama yapmaya başlıyordu.. her dakika tarama yapması da bilgisayarı kasıyor.. ama senn yöntemde fena değil teşekürler..

Rica ederim kardeşim işine yaradıysa teşekkür botununu kullanabilirsin.

İyi forumlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.