Ağ Bağlantısı Yapamıyorum / Evde 2 PC Var Ama Ben Bağlantı Yapamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
29 Ara 2006
137
0
İzmir
Kafayı Oynatcam Yha Yardım Edin Bana İnternette Araştırdım Ama Bişiler Anlamadım Yapıyorum Yapıyorum Olmuyor . Evimde 2 Adet Bilgisayar Var . Arkadaşlar Ve Ben Bilgisayarımı Yeni Aldığım Bilgisayara Bağlamak İstiyorum .. Yardım Ederseniz Sevinirim

Öncelikle . Ana Bilgisayar 'da 4 Port Modem Var . Birini Yeni Aldığım Pc' ye Taktım Ve İnterneti Kullana Biliyorum .
Öncelikle . Bilgisayarlarımı Modem Üzerinden Birbirlerine Ağ Olarak Bağlaya Bilirmiyim Yoksa Extra Kablo Almam Gereklimi ? Modem Markası ( INCA ADSL 2/2+ )

Yoksa Tam Tersi Olarak Bilgisayarıma Kard mı Almalıyım Ağ Bağlantısı İçin ..

Detaylı Bir Anlatım Yaparsanız Sevinirim. Şimdiden İlginiz İçin Teşekkür Ederim .

TürkHackTeam' e De Teşşekürler Ederim Bize Böyle Bir Yardım Sayfası Yaptıkları İçin ..

NOT : 2 Bilgisayarımda'da XP Professional İşletim Sistemi Kurulu.

seloyahsi

Yeni üye
25 May 2007
7
1
öncelıkle 2 bılgısayrda ınternete baglana bılıyormu
baglı ve ınternete gırıyor yazıyorum
bılgısayarların çalışma gurupları aynı (isimleri aynı olacak) mısal ev-aği ,ahmet v.s bibi
bunu nasıl yaparım konusunu gelınce bılgısayrım sagtuş özellıkler bilgisayr adı ordan erışe bılısın
şuna dıkkat et i bılgısaayrın ısımlerı faklı olacak degışıklık yaparsan pcler kapatıp açman lazım zaten ıster şöylede yapa bılırsın
ag baglantılarımdan ev kucuk işyerı ag ı kurdan da gıde bılırsın orda da dıkkat edecegın çalışma gurupları her ıkıısnde de aynı olması lazım yoksa görmez
bu işlemden sonra
bılgısayrları paylaşıma acacaksın mısal d: surucusune sagtuş paylaşım ve guvenlıkten
bu işlemden sonra d: surucusu el şeklını almış olacak
surucusunu açtıgında 1-2 dakıka içerisinde
dıgerınde ag baglantılarım dan(çalışma gurubu bılgısayarlarımı göster dedıgınde açtıgın surucuyu orda görmen gerekıyor
cok yuzeysel olddu ama ıdare et çözersın

4 Ağu 2008
148
1
Bilgisayarım sağtuş özellikler+bilgisayar adı+değiştir+buradaki çalışma gruba aynı ismi verin. Pc ler yeniden başlayacaktır. Daha sonra ağ bağlanıtlarına tıkla ve sol menüdeki çalışma grubu bilgisayarlarını göster' e tıkla diğer pc nin adı neyse orda göreceksin. Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.