Ailenize Yakalandığınız Olaylar ?

SX3

Üye
15 Nis 2014
114
0
Computer
Evet Arkadaşlar Burdan Devam Ediyoruz :RpS_smile:
Black-King'in Rubasa Açtırdıgı Konuyu Devam Edelim :RpS_laugh:

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Dedemi havalimanından alırken Japon kızla tanıştım :) ,, onu da arabaya bindirip dedemi eve bıraktım ,, "müşteriyi otele bırakıp döneceğim" dedim halbuki ilk defa görmüştüm onu sonra da beni ertesi gün onunla otelden çıkarken görmüşlerdi :D :D
Yerin dibine girdim :D :D :D

WinnerMan

Uzman üye
31 Mar 2012
1,324
0
Eskişehir
Dedemi havalimanından alırken Japon kızla tanıştım :) ,, onu da arabaya bindirip dedemi eve bıraktım ,, "müşteriyi otele bırakıp döneceğim" dedim halbuki ilk defa görmüştüm onu sonra da beni ertesi gün onunla otelden çıkarken görmüşlerdi :D :D
Yerin dibine girdim :D :D :D

Cesarete bak bide ikisini ayni arabaya bindirmis :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.