Ak Parti Siirt Teşkilatı || HacKed

yarkanavci

Yeni üye
26 Haz 2007
8
0
Bu siteyi niye hackledin anlamadım.Pkk sitesimi bu.Sonuçta karşı olduğun bi siyasi parti olabilir ama Türk sitesi hacklemen doğru değil bence.Yaptıkları siyaseti beğenmiyorsan sen iyisini yap seni seçelim :)

sagkr

Yeni üye
8 Ara 2007
7
0
boyun göğemi erdi yani bu ülkeyi bölmeye çalışan yahudi misyonuna hizmetmi ediyorsun
yoksa sende onlardanmısın

C0M!S3R-eX

Uzman üye
14 Kas 2006
1,174
27
boyun göğemi erdi yani bu ülkeyi bölmeye çalışan yahudi misyonuna hizmetmi ediyorsun
yoksa sende onlardanmısın

Savundukların toprakları yahudi'lere satarken onlara hizmet etmiyo da ben buna tepki gösterince mi hizmet etmiş oluyorum =)

Bu siteyi niye hackledin anlamadım.Pkk sitesimi bu.Sonuçta karşı olduğun bi siyasi parti olabilir ama Türk sitesi hacklemen doğru değil bence.Yaptıkları siyaseti beğenmiyorsan sen iyisini yap seni seçelim :)

Her hacklenilen site pkk sitesi mi oluyor :)
Ben siyasetçi değilim yaptıkları saçmalıklara bi tepki;)

uses

Yeni üye
6 Mar 2006
1
0
eheh index harika olmus yalniz bassavcida gercek hayatta hack liycek sanirsam :)

ugur_k

Katılımcı Üye
6 Ocak 2007
255
0
darbeden sonraki seçimlere adaylığımı koyuyorum :D

1234567

Yeni üye
29 Ağu 2007
11
0

AKP'nin PKK kadar Laik Türkiye Cumhuriyetine zararı var.
PKK Türkiye'yi dıştan yok etmeye çalışan bi tek dişi kalmış canavar.
Ama AKP Türkiyeyi içten yok etmek için çalışan bi tek dişi kalmış canavar.Kapatılması hepimizi sonsuz bir bataklıktan kurtardı.

Hacklemen iyi olmuş arkadaşım sonuna kadar arkandayız ve dileriz karşına hiç bir engel çıkmaz.

Saygılar,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.