Akıllı Tahta Yardım.

Mordecai

Katılımcı Üye
16 Eki 2012
493
0
Windows Xp ®
Arkadaşlar bizim sınıfımızdaki akıllı tahtada starboard adlı bir program var ve biz bunu silmek istiyoruz fakat sistem uygulaması olarak geçiyor yani silemiyoruz bu programı nasıl silebiliriz? Biliyorum hoş bir davranış değil ama şu son günlerde bile ders işlemek cidden canımızı sıkıyor yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer :)

Mordecai

Katılımcı Üye
16 Eki 2012
493
0
Windows Xp ®
Bir beden dersinde çıkın çekin formatı halletin ekran driverini önceden indirin yani dokunmatik sürücüsünü çok sıkıntı çıkartır

Denedikten sonra yazarsinda eger oda olmazsa büyük ihtimal olucak ama olmazsa sistem geri yukleme yapmayida deniyebilirsiniz

Furkan kardeşim CD girişi yok sadece USB girişleri var usb ile format atmak zor geliyor bana, başka bir önerin varmı?

Cihan üstad çok teşekkürler yarın bu konuda olurum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.