akıllı tahta

ferdi131

Katılımcı Üye
24 Ara 2006
399
0
sivas
sa beyler
okulun son günü ( karne aldıgmız gün ) akıllı tahtayı açtım adminastör şifresini değiştirdim ( cmd üzerinden ) adminastöre girdim bilgisiyarımdam d yi gizledim ( d yi kaldırdım yani bilgisiyarımda gözükmüyor sadece ) 1 - 2 kucuk ayarla oynadım tahtaya şifre koydum kapattım

YANİ BEYLER ÖYLE ZARAR VERMEDİM

benım yaptığım anlaşılırsa bişey olurmu söyleyin beyler aklıma takıldı .

ferdi131

Katılımcı Üye
24 Ara 2006
399
0
sivas
bişey yapmadım zarar vermedmı

bide kesin anlaşılır sımdı seneye gitecem hoca cağıracak kım koydu şifreyi vb diye
bizim sınıftakı p**ler kesın söyler eminim of ne yapacam ya :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.