Aklıma geldiniz.. Bi selam verelim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
24 Ağu 2008
117
0
Hepinize merhabalar.. Siteye 2008 de üye olmuşum. Uzun zamandır giriş yapmıyordum. Aklıma geldi bi gireyim dedim. Vayy be.. eskiden çok takılıyordum. Neyse arkadaşlar
herkeze sevgiler saygılar.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
2,005
Dinlenmede.
Gülermisin
Aglarmisin
Hoş geldin kader kurbanı arkadaşımız.
Sende vedalaş sevdiklerinle
Artık çok geç hersey için

MCO Artz

Katılımcı Üye
18 Kas 2019
267
80
Ötüken
Aramıza hoş geldin değerli Turk Hack Team üyesi

Forumda yardım almak istediğin bir konu olunca THT Yardım Merkezi kısmına konu açarak,
sormak istediğin soruları ve yardım istediğin konular hakkında yardım alabilirsin.

Esenlikler...

ataturk-imza-beyaz.png

deepdead00

Üye
21 Nis 2021
187
10

Merhabalar değerli Türk Hack Team üyesi:

Aramıza tekrardan hoşgeldin.

Umarım iyi vakit geçirirsin. :cool

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.