Alan Adı Önerme

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
Adam sormuş Site hızı domaine mi bağlı diye, Hosting e bağlı demişler ki doğru söylemişler :)) sen ilk okulllu cahilce konuşma . kim demiş Hosting sunucudur diye. Hosting Sunucu üzerinde bariniyor dedim. Zaten işi bilen adam böyle saçmalamadan olayı anlardi.

sealofnova

Üye
13 Tem 2013
139
0
İstanbul
sunucu dediginiz olay bir makinedir bunun içinde açılan sanal sunucu vps vds diye ayrılır ve vds nin özelligi vps e göre daha fazladır ve tercih sebebidir günümüzde vds vps gibi sanal sunucular sunucu diye hitap edilir. Sunucuda yapilacak her işlem önce mysql e ordan ram ve cpuya dagilir.hosting sunucu değildir. sanal sunucunun içinde açilan en ufak birimdir bu yüzden kullanilan terim yanliştir. !

Ek olarak bilişim 2. sınıf ögrencisiyim kendimize ait sunucularımız dahi var müsait bir zamanda uğrayin özel güvenlik optimizasyon dersi verebilirim :) mybb 20-30 mb yer kaplamaz kurulumu yapiltiktan sonra min 200 mb kaplar db nin şismesi ile birlikte 1 hafta geçmez 500 i aşar :)

Ben konuştum ekonomi pakte bu yükseltebilirsiniz dedi.Diğer siteleride araştırdım istersen sende bir araştır galiba fiyatlardan haberin yok çok pahalı fiyatlar hem teknik servisleri cevap bile vermiyor nerdeyse Önerdiğin bir site varsa bundan iyi ve güvenilir söyle onunlada bir konuşayım :)

ClouDService

Yeni üye
1 Kas 2014
22
0
Adam sormuş Site hızı domaine mi bağlı diye, Hosting e bağlı demişler ki doğru söylemişler :)) sen ilk okulllu cahilce konuşma . kim demiş Hosting sunucudur diye. Hosting Sunucu üzerinde bariniyor dedim. Zaten işi bilen adam böyle saçmalamadan olayı anlardi.

bak dostum söylemiyim diyorum ama bilişim 2. sınıf ögrencisiyim ve şuan Türkiyenin en büyük sunucu şirketerinden birisindede teknikerim dilersen pm at linkinide yolliyim :) müşterinin yazdıgına değil yetkilinin yazdıgına söylüyorum hosting'e diyecegine sunucu demesi en mantıklısıdır. hosting in bir hızı yoktur sunucuya enteğrelidir hosting sadece bunu çevreleyen bir birimdir bir iki sanal sunucu alip host açip satişini yapmiyoruz ki sunucu terimini sizlerden ögreneyim soluswm panelinden 7/24 müşterilerime teknik destek vere vere sizin bildiklerinizi unuttum :) kısacası hosting hızı diye bir kaavram yoktur.

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
bak dostum söylemiyim diyorum ama bilişim 2. sınıf ögrencisiyim ve şuan Türkiyenin en büyük sunucu şirketerinden birisindede teknikerim dilersen pm at linkinide yolliyim :) müşterinin yazdıgına değil yetkilinin yazdıgına söylüyorum hosting'e diyecegine sunucu demesi en mantıklısıdır. hosting in bir hızı yoktur sunucuya enteğrelidir hosting sadece bunu çevreleyen bir birimdir bir iki sanal sunucu alip host açip satişini yapmiyoruz ki sunucu terimini sizlerden ögreneyim soluswm panelinden 7/24 müşterilerime teknik destek vere vere sizin bildiklerinizi unuttum :) kısacası hosting hızı diye bir kaavram yoktur.

Müşterinin zaten bilgisi yetersiz. İşi daha da dallandirip Budaklandirmanin mantığı yok. Kısaca Hosting e bağlı olduğunu söylemiş müşteri de anlamış. Sunucu deseydi anlamazdi.

ClouDService

Yeni üye
1 Kas 2014
22
0
Müşterinin zaten bilgisi yetersiz. İşi daha da dallandirip Budaklandirmanin mantığı yok. Kısaca Hosting e bağlı olduğunu söylemiş müşteri de anlamış. Sunucu deseydi anlamazdi.

küçük kelimelere takiliyoruz ama dikkatimi çektigi için söylemek istedim sizin günde 5 kere kullandınız kelimeyi ben günde 50 kez duyuyor tekrarliyorum kavramlara herzaman dikkat ederim yanlişi düzeltirim kalp kırmak istemem

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
küçük kelimelere takiliyoruz ama dikkatimi çektigi için söylemek istedim sizin günde 5 kere kullandınız kelimeyi ben günde 50 kez duyuyor tekrarliyorum kavramlara herzaman dikkat ederim yanlişi düzeltirim kalp kırmak istemem

Egoist hareketlere gerek yok. İstersen 5 kez duy istersen 5bin kez. Herkesin yaptığı hareketler kendini ilgilendirir.

ClouDService

Yeni üye
1 Kas 2014
22
0
Egoist hareketlere gerek yok. İstersen 5 kez duy istersen 5bin kez. Herkesin yaptığı hareketler kendini ilgilendirir.

insan gibi alttan alayim dedim ama egoist .vs yakişmiyor dostum geçmişinizi incelemedigimi zannetmeyin akillihosting.com kar1zma ve senin ortak açtıgın firma sonrasında nedense bu alan adına geçiş yaptiginizi ve şuan bu firmanın sahibi oldugunu bilmiyorum zannetme alttan aliyorum ama bi yere kadar bi insan ile tartişma yapmadan önce onu araştiririm

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
insan gibi alttan alayim dedim ama egoist .vs yakişmiyor dostum geçmişinizi incelemedigimi zannetmeyin akillihosting.com kar1zma ve senin ortak açtıgın firma sonrasında nedense bu alan adına geçiş yaptiginizi ve şuan bu firmanın sahibi oldugunu bilmiyorum zannetme alttan aliyorum ama bi yere kadar bi insan ile tartişma yapmadan önce onu araştiririm
araştır pek kötü bişey bulamazsın. Kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.