AlpEren&Oğuz Hesap Makinesi [İlk Program]

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
AlpEren&Oğuz Hesap Makinesi

Kullanışlı Ara Yüzü İle 'Rahat Kullanım'.

Program Hakkında Bilgi;

Program Adı: AlpEren&Oğuz Hesap Makinesi

Kodlama: USTABARBAROS&Italo

Sürüm: 2.0

Programlama Dili: VB.NET 2010

Görsel Desteği;
v2vbr.png

İndirme Link'i;

Dosya.tc

Alternatif Link;

Dosya.co

Virüs Total İçin Tıkla

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Yeni Sürüm Eklenmiştir.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

AlpErenYiğit Profesyonel Hesap Makinesi

Kullanışlı Ara Yüzü İle 'Rahat Kullanım'.

Program Hakkında Bilgi;

Program Adı: AlpErenYiğit Profesyonel Hesap Makinesi

Kodlama: USTABARBAROS

Sürüm: 2.0

Programlama Dili: VB.NET 2010

Görsel Desteği;
vjtjg.png

İndirme Link'i;

Dosya.tc

Alternatif Link;

Dosya.co

Virüs Total İçin Tıkla

--------------------

Selam ve dua ile...

Son düzenleme:

predor

Katılımcı Üye
5 Tem 2012
296
0
Konya
Tasarım = 0
Kullanım Kolaylığı Demişsin Butonların Büyük ve alt alta durması tam tersine zorlaştırır kullanımı :D
Tabi bunlar benim görüşlerim

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
İlk programına göre güzele benziyor kardeşim .

Hangi Dille yaptıgınıda yazarsan iyi olur ...

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
hayırlı olsun ben bu işe 1 kere girdim bidaha girmem kodu giriyorum işlevi yoktu
tebrik ederim devamını bekleriz :)

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
Kusur aramayalım lütfen :) Ortada bir emek var sonuçta. Eline sağlık abi :)

Sağol 'Yiğen' :) . İyi forumlar dilerim...
İlk programına göre güzele benziyor kardeşim .

Hangi Dille yaptıgınıda yazarsan iyi olur ...

Sağolun . İyi forumlar dilerim...

- Dil eklendi.

hayırlı olsun ben bu işe 1 kere girdim bidaha girmem kodu giriyorum işlevi yoktu
tebrik ederim devamını bekleriz :)

Sağolun. Güzel bir iş, devam etmeni tavsiye ederim. Projelerim var, bir engel çıkmazsa devam edeceğim. İyi forumlar dilerim...

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Yazmıştım ama göderilmemiş sanırım.İlk program olarak herkes bunu yapar ama sen geliştirmeye çalışmışsın.Gözün yükseklerde olsun.Eline sağlık,başarılar :)

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
Yazmıştım ama göderilmemiş sanırım.İlk program olarak herkes bunu yapar ama sen geliştirmeye çalışmışsın.Gözün yükseklerde olsun.Eline sağlık,başarılar :)

Sağol. Hayırlısıyla, kırmadan tırmanacağız tepeye. İyi forumlar dilerim...

Emegine saglık ancak çok basit ve sade olmuş kare kök 'sin cos tan cot' yada logoritmatik sayıların degerlerni é degerlerinide ekleseydin daha çok kişi kullanırdı

Doğrudur, fakat basit olsun istedim özellikle. İzin verirse () daha iyilerini yapacağım 'İnşallah'. iyi forumlar dilerim...

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
ilk programin oldugu icin elestirmiyorum bende boyle baslamistim :D

Peki 'Teşekküler'. İyi forumlar dilerim...

Direk Visual Studio 2013 Başlamanı Tavsiye Ederim .net dillerinden çok c dillerine önem vermelisin.

Öneriniz&Yorumunuz için 'Teşekkürler'. İyi forumlar dilerim...

ELine Sağlık
Bir Sonraki Programında Başarılar :)

Teşekkürler :) . İyi forumlar dilerim...

AlbaYm

Katılımcı Üye
4 Kas 2012
439
0
İstanbul
Güzel olmuş. Visual Basic 2012 hem daha kullanıslı hemde daha hızlı. Vb.net -> C# -> C++ şeklinde gitmeni tavsiye ederim. Biraz VB.net'te program yaz sonra C#'a geçmeni tavsite ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.