amcam gmail şifresini unutmuş yardım

Bonza

Üye
7 Tem 2013
145
0
beyler amcam birtane bankada güvenlikci telefon sistemi güncellemiş gmail hesabının şifresinide bulamıyomuş bana yaparsın sen dedi uğraştım ben şifremi unuttum diyom hatırladığın en son şifre neydi diyo onu soruyo hesabı kaç yılında açtınız falan onu soruyo tel no ilişkilendimiş eposta adresi falan sormuyo bankadan mail geliyo falan dedi bakamıyomuş yardımcı olabilecek var mı beyler

RedFly

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
332
0
Dünyadan
beyler amcam birtane bankada güvenlikci telefon sistemi güncellemiş gmail hesabının şifresinide bulamıyomuş bana yaparsın sen dedi uğraştım ben şifremi unuttum diyom hatırladığın en son şifre neydi diyo onu soruyo hesabı kaç yılında açtınız falan onu soruyo tel no ilişkilendimiş eposta adresi falan sormuyo bankadan mail geliyo falan dedi bakamıyomuş yardımcı olabilecek var mı beyler

Eğer chromedan girdiyse ve chrome şifreyi kaydettiyse chrome ayarlardan şifresine bakabilirsin başka yol bilmiyorum malesef

RedFly

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
332
0
Dünyadan
Dostum bir şey buldum googlea gmail yaz gmailde yardım gerekiyor muya bas orayagmail hesabını yaz son hatırladığın şifreyi sorcak farklı bir soru sora bas orda oturum açmak istediğin telefonun modeli yazıyo istem gönder de bildirim gelcek evet de bi dene olursa yaz

Bonza

Üye
7 Tem 2013
145
0
Dostum bir şey buldum googlea gmail yaz gmailde yardım gerekiyor muya bas orayagmail hesabını yaz son hatırladığın şifreyi sorcak farklı bir soru sora bas orda oturum açmak istediğin telefonun modeli yazıyo istem gönder de bildirim gelcek evet de bi dene olursa yaz

yanımda değil hocam amcam malesef tarif ediyom anlamam ben diyo :D

RICKY

Katılımcı Üye
16 Tem 2016
309
0
Çok Zor O Zaman Kardeş Çünkü Şifremi Unuttum Kısmındaki Hatırlatma İşlemlerinide Unuttuysa Zor En Azından Gizli Soruyu Filan Hatırlaması Lazım Yada Hesabı Açarken Kurtarma E Posta Adresi Vermesi Gerekirdi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.