Amd Radeon HD 6370M driver

Paradoxj9

Üye
21 Ara 2013
235
0
Arkadaşlar ekran kartı driveri gerekli fakat atı nın sitesinden auto driver ediyorum buluyo bişiler yukluyo resetten sonra ekran kararıyor (ses var görüntü yok) netten indirdim driveri yine aynı sorun ne yapabilirim? formattan önce sorun yoktu

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
Güncel beyler nerede hata yapıyorum?

kardeşim leptop drıverleri sitesinden indirmelisin nedeni enerji kaybını onlemek için bazı firmalar

kendi drverlerini üretiyorlar bu linkte

sürücünü sitesinden model no na göre indirmelisin not yükleme yaparken sürücüyü sil demelisin

bilgisayarın yeniden başladığında tekrar kurmalısın farkında olmadan mom exe hatası yapıyorsun

burdan indir

http://www.turkhackteam.net/program-bolumu/1030622-2014-hizli-surucu-yukleme-full.html

Paradoxj9

Üye
21 Ara 2013
235
0
kardeşim leptop drıverleri sitesinden indirmelisin nedeni enerji kaybını onlemek için bazı firmalar

kendi drverlerini üretiyorlar bu linkte

sürücünü sitesinden model no na göre indirmelisin not yükleme yaparken sürücüyü sil demelisin

bilgisayarın yeniden başladığında tekrar kurmalısın farkında olmadan mom exe hatası yapıyorsun

burdan indir

http://www.turkhackteam.net/program-bolumu/1030622-2014-hizli-surucu-yukleme-full.html

Kardeşim DriverScanner indirip kurdum ekran kartını bulamadı DriverEasy kurdum o buldu Amd Radeon HD 6300M driver diye yaklaşık 4 saatte indirdi 200 Mblik şeyi kurdum ve yine aynı sorun bilgisayar açılınca ekran kararıyor Modeline Gelince : ASUS K52JT tam olarak bu ne yapabilirim asusun sitesinde aradım ama bulamadım ekran kartı driverini.

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
yok kardeşim buda olmuyo ya benim için en büyük problem nette gezinirken sayfayı alta kaydırınca sanki dalgalanıyo gibi iniyor cok ağır ağır ve kasarak herhangi bişeyi mesela pencereyi sürüklerken bile ağır ağır surukluyo kasıyo bunun ekran kartıyla bi alakası varmıdır?

ekran kartın yüklü değilki kardeşim ve onbord ekran kartıda yüklü değil onbord ekran kartını yüklemedimi radeon sürücüyü yükliyemessin

Intel® Driver Update Utility

tüm intel sürücülerini otomatik olarak yükle

2vZbVN.png

intel sürücülerini yüklemediğini bilmiyordum kardeşim

onbord ekran kartın yüklü olsa dalgalanma olmaz onbord ekran kartı yüklenmeden radeon sürücü yüklenmez kardeşim

Son düzenleme:

Paradoxj9

Üye
21 Ara 2013
235
0
ekran kartın yüklü değilki kardeşim ve onbord ekran kartıda yüklü değil onbord ekran kartını yüklemedimi radeon sürücüyü yükliyemessin

Intel® Driver Update Utility

tüm intel sürücülerini otomatik olarak yükle

2vZbVN.png

intel sürücülerini yüklemediğini bilmiyordum kardeşim

onbord ekran kartın yüklü olsa dalgalanma olmaz onbord ekran kartı yüklenmeden radeon sürücü yüklenmez kardeşim

Kardeşim o Siteden Intel Hd Graphics Driver win7 64 Bit İndirdim Kurarken söyle bi hata veriyor

Check Your System For Updates Yapıncada şöyle bişey cıkıyor update falan yapmıyor

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
Kardeşim o Siteden Intel Hd Graphics Driver win7 64 Bit İndirdim Kurarken söyle bi hata veriyor

Check Your System For Updates Yapıncada şöyle bişey cıkıyor update falan yapmıyor

kardeşim donanımında bir sorun var neden dersen onbord ekran kartını görmüyor

cpu z ile birtest et intell bu sayfası geldiğinde nomalde yüklemesi lazım sürcünü tespit etmiş ama yükliyemiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.