Android Casusluk

TheConquerer

Katılımcı Üye
31 May 2014
338
0
Selamun Aleyküm, bu telefon dinleme olaylarına felan bayağı merak saldım ve birkaç şey elde ettim. Linux kali ve backtrack ile neler yapıldığını iyice biliyorum. Peki bu telefonlara yan yana gelince eşleşen uygulamaların yapısı nedir ? Neye göre çalışır ? Hangi dille yazılır bunlara örnek verebilir misiniz ? Detaylı olarak. Emin olun okumaktan hiç çekinmem.

Black-Thund€r

Katılımcı Üye
25 Haz 2013
997
0
Selamun Aleyküm, bu telefon dinleme olaylarına felan bayağı merak saldım ve birkaç şey elde ettim. Linux kali ve backtrack ile neler yapıldığını iyice biliyorum. Peki bu telefonlara yan yana gelince eşleşen uygulamaların yapısı nedir ? Neye göre çalışır ? Hangi dille yazılır bunlara örnek verebilir misiniz ? Detaylı olarak. Emin olun okumaktan hiç çekinmem.

eki bu telefonlara yan yana gelince eşleşen uygulamalar derken burayı açıklayabilirmisin belki yardımcı olabilirim

Black-Thund€r

Katılımcı Üye
25 Haz 2013
997
0
Bluetooth veya Wi-Fi gibi sanırım telefonlar birbirine yaklaşınca eşleniyor ve artık kurban oluyor.
öyle ya kurbanın Bluetooth arama hizmetinde birbiriyle küçük bilgi alış verişi yapar onun dışardan ekleyecek bir kod ile haledebilirsin ama bunun için çok uzman olman lazım wifi ise telefondan wifini paylaş program sayesinde internete bağlanana direk vürüs bulaşsın veya ortada beleş wifiye bağlanmışsa internetinin adını aynı yap bazı yöntemler ile aynı ağ gibi göürnecek yakın oluncada driverlar en iyi çekecek şekilde kendini ayarlıyacak ve 1 yöntemdeki gibi bulaşabilir

TheConquerer

Katılımcı Üye
31 May 2014
338
0
öyle ya kurbanın Bluetooth arama hizmetinde birbiriyle küçük bilgi alış verişi yapar onun dışardan ekleyecek bir kod ile haledebilirsin ama bunun için çok uzman olman lazım wifi ise telefondan wifini paylaş program sayesinde internete bağlanana direk vürüs bulaşsın veya ortada beleş wifiye bağlanmışsa internetinin adını aynı yap bazı yöntemler ile aynı ağ gibi göürnecek yakın oluncada driverlar en iyi çekecek şekilde kendini ayarlıyacak ve 1 yöntemdeki gibi bulaşabilir

Teoriyi bende biliyorum kardeşim yinede sağolasın .)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.