Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

Cyber-Sploit

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
278
1
Aydın
Kendi ağına bağlı telefon yanılmıyorsam. Paketin yoksa bile Mobil Veriyi aç, internet olmasada bağlantı gelir..

yukarıda gözüktüğü gibi APK oluşturmuyor,, bu sorun sade bende var ama neden kaynaklandığını çözemedim, araştırmadım yer kalmadı, google amca, THT ve bi ton yerde daha aradım... tek tek herşeyi güncelledim her sürümü denedim, tuhaf olan, 1:1 arkadaşdan aldım dosyaları onda çalıştı, bende APK'da takılıyor, keşke AKP gitse kurbana :RpS_wink: kurban çok, hazır 10 tane bekleyen var :RpS_cool:

Son düzenleme:

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
yukarıda gözüktüğü gibi APK oluşturmuyor,, bu sorun sade bende var ama neden kaynaklandığını çözemedim, araştırmadım yer kalmadı, google amca, THT ve bi ton yerde daha aradım... tek tek herşeyi güncelledim her sürümü denedim, tuhaf olan, 1:1 arkadaşdan aldım dosyaları onda çalıştı, bende APK'da takılıyor, keşke AKP gitse kurbana :RpS_wink: kurban çok, hazır 10 tane bekleyen var :RpS_cool:

APK oluşturulmuyorsa, Java kaldır tekrar indir yükle.. + Droidjack'in başka pc de kullanılmamış halini yükle.. Rar'Dan çıkarıp. Sorun çözülür büyük ihtimalle...
Cevap gecikti, Ama halledemediysen dene derim.

bataryarecep

Yeni üye
24 Haz 2015
6
0
rat icin port acma

Arkadaşlar video çektim bu mobil rat için. Video pek iyi olmadı , artık bi mikrofon alıcam :D
aDlO84.png

Rootsuz cihazlarda da tüm özellikleri çalışabilen tek mobil RAT!
Bazı Özellikler:
Whatsapp mesajlarını okuyabilme
Ön-Arka kameradan çekim yapabilme
Dosyalarına ekleme- silme yapabilme
Kameralardan video kayıt
Mikrofondan ses kayıt.
Ve daha fazlası..
Pass: UnequaL THT arada bosluk var.
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=wBfGiHzaJ1I

YENİ İNDİRME LİNKİ

Virüs Total
https://virusscan.jotti.org/en-US/filescanjob/pwsajqz77f

Beğenmeniz bana en büyük destektir..

hocam port açma nasıl olacak?

3ROR

Yeni üye
10 Nis 2016
42
0
yaptıklarının aynısını yaptım bir arkadasıma gönderdim on yaptım hiçbirşey olmadı çıkmadı daha yeniyimde biraz yardımcı olurmusunuz karşımdaki kiişinin ıp adresinimi yazmam gerekiyor =?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.