Çözüldü Androıd Coktu Telefon Acılmıyor

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Arkadaslar telefon yası fontunu degıstırdım sanırım uyumlu degılmıs kapandı ve acılıs ekranında kalıyor..

LG G PRO LITE telefonun markası hard reset denedım onda bıle LG yazısında kalıyor ne yaptıysam olmadı nette arastırdım yenı rom atmam gerekıyormus ancak yanlış atarsam telefon cöp olabılır..

Bı de custom romlar var onlarda olur bu işi bilen birilerinin yardımına ihtiyacım var bu işten anlayan arkadaslar yardımcı olursa sevınırım..özelden team ile yardım edebilirseniz daha makbul olur şimdiden teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Arkadaslar telefon yası fontunu degıstırdım sanırım uyumlu degılmıs kapandı ve acılıs ekranında kalıyor..

LG G PRO LITE telefonun markası hard reset denedım onda bıle LG yazısında kalıyor ne yaptıysam olmadı nette arastırdım yenı rom atmam gerekıyormus ancak yanlış atarsam telefon cöp olabılır..

Bı de custom romlar var onlarda olur bu işi bilen birilerinin yardımına ihtiyacım var bu işten anlayan arkadaslar yardımcı olursa sevınırım..özelden team ile yardım edebilirseniz daha makbul olur şimdiden teşekkürler..

odinle orjinal rom dosyalarını yükle

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Teşekkürler arkadaşlar başka bi siteden bi arkadaşın konus sayesinde hallettim..Bu arada konuyu ihbar ettim görevli arkadaşlar kapatır..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.