Android Hack Uygulamaları//WolFox1905

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Herkese Merhaba Bu Konumda Sizlere Hack Uygulamalarını Göstereceğim. Yalnızca Android İçindir.

UYARI!
Bu uygulamaları kullanabilmeniz için root gereklidir

Hackode

Açıkça söyleyeyim arkadaşlar bu uygulama ping atıyor. Çok bir işe yaramaz ama tanıtayım dedim bunu da.

İndirme linki play storede mevcut

dSploit Scripts

Android sistemindeki açıkları bulmak adına geliştirimiş olan bu uygulamadır.

Fing Networks Tools

Aynı ağda bulunan kullanıcıların IP, Mac ve diğer bilgilerine ulaşmanızı sağlayan bu uygulamanın biraz fazla reklam içerdiğini belirtmem gerek. Birkaç reklam görüntüleyerek kullanıcıların IP adreslerine ulaşabileceğiniz bu uygulama ile neler yapacağınız size kalmış bir durum.

Aynı şekilde play storede bulunmaktadır. ROOT gereklidir

Vee bence en efsane program wi-fi kill

Bu uygulama, ağda bulunan diğer Wi-Fi cihazlarını ağdan atmanızı sağlıyor.

Root gereklidir!! Play store de bulunmaktadır.

Not: Arkadaşlar sizlerle apk'larını paylaşabilirdim ancak telefonum rootsuz olduğu için şuanda bu programlardan faydalanamıyorum.

Ek Olarak:

p0ZtLX.png

SVAM2Y.png

MikoReis7

Nickli arkadaşımızın yapmış olduğu programdır.

Programın ismi : Droid hack

Konu Linki:
https://www.turkhackteam.org/google-android/1672083-droid-hack-v2-2-cikti-slayer49-mikoreis7.html

Emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.