Android programlamaya başlamak istiyorum

rasimbaba2

Üye
25 Haz 2012
55
0
önce java kursuna gitcem ondan sonra 3d studio max kursuna gitcem bu durum hakkında ne düşünüyosunuz yaşım daha 16-17 ne yapmalıyım
şimdi başlamak istiyorum zaten az çok bilgim var android gerekli ücretli ücretsiz program yapıp para kazanmak istiyorum modelleme yaparakta para kazanıcam zaten

Orfe

Katılımcı Üye
24 Haz 2013
272
0
İstanbul
javayı iyi öğren bence. ben java yı tam bilmeden başladım biraz zorlandım o yüzden şu an java çalışıyorum.istekli olursan yaparsın.ama sabırlı olman önemli hemen pes etme sakın:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.