Sızma Testleri Android SSL HTTPS Sniffing

xxx3000

Katılımcı Üye
5 Ağu 2012
311
0
Merhaba
android cihazımda ssl/ https trafiğini izlemek istiyorum. Fakat kullandığım uygulama bunu anlıyor ve uygulamaya girmemi engelliyor bunu nasıl aşabilirim. Charles, burp suite , frida vb kullandım. Fakat bir sonuç alamadım.

Alleinx

Yeni üye
2 May 2020
20
0
Ortadaki adam saldırısı dışında aklıma başka fikir gelmiyor ki onuda denemişsin zaten senin ile aynı ağda olduğundan wireshark kullan derim ben ne kadar şifrelenmiş olsa da en azından ağı izleyebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.