Android Telefon Şarj Gösterme Kısmı

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
PY2WA7.jpg

Merhaba arkadaşlar , yeni Zenfone 6 aldım daha telefon bugün elime geldi.Telefonda üst kısımda şarjı dolu olması rağmen batarya iconunun içi beyaz olarak gözüküyor.Bu bir sorun mu yoksa ben mi bir yerde ayarlarla oynadım.Bilgili bir kişi yorum atarsa sevinirim.

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
Hocam bildigim kadariyla temanin rengini degiyire bilyoruz batarya iconu rencini degisemeyiz ayarlardan istesekte ben boyle bilyom bide temasini felan degistirip baktinizmi,rengi degsiyormu hocam?:)

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
156
Hocam biraz araştırma yaptım sizin kullandığınız temada beyaz görünüyor yani launcheri değiştirir iseniz farklı bir renk olabilir herhangi bir sorun yok :)

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar , bende baktım modellerinde ki icon aynı sorun yok gibi genelde android telefonlarda yeşil olduğu için bir an tereddüt ettim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.