Androidden Anlayanlar İçeri Çok ACİL

EmReGs556

Katılımcı Üye
17 Eki 2010
314
0
arkadaşlar ben casper nirvana tablet 10" aldım root etmeye çalıştım çok acemiyimdir. unlock root diye bir şey varmış c ye attım tableti ayıklamaya alıp usb ile bağladım şimdi programı açtım tableti kapattı 2 - 3 kere açtığımda casper yazısı geliyor gerisi açılmıyor casper ... yazıp açılması lazımdı sadece kapatabiliyorum ve açınca siyah ekran geliyor ama açık oluyor tepki vb yok. brick mi oldu ? nasıl geri getirebilirim lütfen yardımcı olunn :RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.