Android'e Kalıcı Kali linux kurmak

HACKER 33

Üye
18 Haz 2021
78
25
24
SİNGAPUR
Merhabalar, Android bir cihaza nasıl Kalıcı bir şekilde Kali linux kurabilirim özelikla kalıcı olmasını istiyorum cihazımız kapatıp açıldığında bile çalışsın istiyorum sonuçta ikiside linux tabanlı zor olmasa gerek???

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
Merhabalar, Android bir cihaza nasıl Kalıcı bir şekilde Kali linux kurabilirim özelikla kalıcı olmasını istiyorum cihazımız kapatıp açıldığında bile çalışsın istiyorum sonuçta ikiside linux tabanlı zor olmasa gerek???
Merhabalar öncelikle Sevgili Arkadaşım

Kali-mobile sisteminden bahsediceğim yalnız bu sistem her telefona kurulmuyor belli başlı telefonlara ve tabletlere indiriliyor.

nethunter-desktop.jpg

NetHunter'ı kurmak aşağıdaki adımları gerektirir:

1. Önceden oluşturulmuş bir görüntü indirin veya kendi görüntünüzü oluşturun
  2. Cihazınızı geliştirici moduna alın
  3. Cihazınızın kilidini açın
  4. TWRP'yi yükleyin
  5. Flaş Magisk
  6. Android 9 ve üzeri: "Veri" biçimlendirin ve Evrensel DM-Verity ve ForceEncrypt Devre Dışı Bırakıcı'yı flashlayın
  7. NetHunter'ı yükleyin
  8. Android 10 ve üzeri: NetHunter Uygulamasını NetHunter Mağazasından Güncelleyin
  9. Kurulumu tamamlamak için NetHunter Uygulamasını çalıştırın

10. nethunter-terminal.jpg
  11. kurulumu bu kadar.
    Gerekli dosyaları indirmek için link : Get Kali | Kali Linux

Cihazınızın Kali Linuxu Destekliyormu Görmek İçin Kali NetHunter Statistics Adresine Göz Atınız.

Beni Dinlediğiniz İçin Teşekkür Ederim Umarım Faydam Dokunur:)

T%C3%BCrkHackTeam_Logo.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.