Android'te telefon takip yazılımı arıyorum.

17 Tem 2012
146
0
arkadaslar sımdı ben farklı kız kardesımın ve sozlumun telını takıp etmek ıstıyorum ama bunun ıcın acılan konuya baktım yanlız modem ara yuzune gırmeden bahsedılıyor yada ben mı yanlıs anladım sımdı ben sadece bır resım ın ıcıne vurus atarak tele sızma sansım yok mu aynı zamanda tel fızıksel temas kurma sansım da yok bununla alakalı acıl yardım edebılecek bırılerı varr mı dır

Moderatör tarafında düzenlendi:

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
2
Oxymoron
Bilmiyosan bu işleri andro rat uğraştırır seni dostum, mobile tracker free diye bi program var onu kurup ayarları yapıp bilgileri çekebilirsin fakat yine fiziksel erişim lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.