AndroRat dan anlayan bir baka bilir mi?

Ferdi-Hacker

Uzman üye
1 Nis 2009
1,123
0
almanya
s.a tht ailem,

androrat bende calismiyor sanirim yada ben yapamadim, duckdns denedim benim cepe apk yükledim olmadi sonnra no ip de üye oldum orda denedim oda olmadi javayi filan hepsini yükledim portu actim yine olmadi, sence ne yanlis yapmis ola bilirim?

yasincelik34

Yeni üye
2 Ocak 2015
33
0
istanbul
ben androrat ile tele bağlandım fakat sorum şu önce normal olarak framework apk yı yükledim sonra menüden uygulamayı açınca rata düştü bağlantı yükledikten sonra bide uygulamayı açmak mı gerekiyor , 2 - uygulamayı gizli olarak oluşturdum yükledim ve bağlantı düşmedi 3- başka bi apk ya gömdüm öyle yükledim yine olmadı bağlantı düşmedi bu sizdede böylemi illa açmak mı gerekiyor programı sadece yüklesek bağlantı rata düşmez mi tşk.

Agent99

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
741
0
Remote Admin
ben androrat ile tele bağlandım fakat sorum şu önce normal olarak framework apk yı yükledim sonra menüden uygulamayı açınca rata düştü bağlantı yükledikten sonra bide uygulamayı açmak mı gerekiyor , 2 - uygulamayı gizli olarak oluşturdum yükledim ve bağlantı düşmedi 3- başka bi apk ya gömdüm öyle yükledim yine olmadı bağlantı düşmedi bu sizdede böylemi illa açmak mı gerekiyor programı sadece yüklesek bağlantı rata düşmez mi tşk.
ANDRO RAT ÇALIŞMIYOR!!!!!!!! :RpS_mad:
arkadşım bende bu sorunla karşılaşıyorum apk oluşturup telefona atınca tüm bilgiler geliyor yalnız programın telefonda sürekli açık kalması gerek bu da mümkün diyil 2)hidden yapınca ve ya build + binderle apknin içine gizleyip telefona atınca hiç bir şey gelmiyor bu gün bu sorunla ilgili 2 konu açtım hiç kimse yardımcı olmadı buda link http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1110391-andro-rat-calismiyor.html lLütfen Yardım Edin.
FERİD SENDE BOŞU BOŞUNA YAPMA BU SORUNLA KARŞILAŞACAKSIN

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.