AndroRat

ReeLKinq

Yeni üye
14 Nis 2014
30
0
S.a arkadaşlar mesela bi AndroidRat'ı telefona Root falan atmadan da yapabilirmiyiz.
Lütfen Yardım.

Son düzenleme:

ReeLKinq

Yeni üye
14 Nis 2014
30
0
Evet komutanım apk yi pc'de çalıştırmak ama normal bi keylogger gibi sadece içerik android olucak diğer tüm işlemler aynı. Yada daha farklı bi yolu varmı?

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,139
7
208
tabiki yapoarsın soru çok saçma androratı iyice bir araştırın şahsen denedim telefonumda andro rat sorunsuz çalışıyor roota gerek yk sadce kurbanına yedir fakat350 security falan yüklüyse telefonda kafayı yiyor telefon

darktimer

Katılımcı Üye
22 Nis 2014
706
0
darkforce
sen bilgisayarı mı takıp etmeye celısıyosun yoksa telefonumu anlamdım bluestacks isine yaramaz belkı ratı test amaçlı olabılır. am pc takıp edıceksen baska prolar var ama telefonda andro rat kullan problem olorsa p.m. at

ReeLKinq

Yeni üye
14 Nis 2014
30
0
tabiki yapoarsın soru çok saçma androratı iyice bir araştırın şahsen denedim telefonumda andro rat sorunsuz çalışıyor roota gerek yk sadce kurbanına yedir fakat350 security falan yüklüyse telefonda kafayı yiyor telefon

Kardeşim aslında ben bu işlere tam hakim değilim ama araştırdığım kadarıyla telefon root suz kabul etmiyormus. peki yardımcı olabilceğin bildiğin stabil bi AndroRat varsa link atarmısın Madem oluyosa bende bi deneyim:RpS_smile:

ReeLKinq

Yeni üye
14 Nis 2014
30
0
sen bilgisayarı mı takıp etmeye celısıyosun yoksa telefonumu anlamdım bluestacks isine yaramaz belkı ratı test amaçlı olabılır. am pc takıp edıceksen baska prolar var ama telefonda andro rat kullan problem olorsa p.m. at

Komutanım en azından şimdilik Telefonda kullanıcam yani denerim takıldığım yerlerde sana gelirim:RpS_smile:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.