Anket hilesi bilen varmı

dexenger4d

Yeni üye
7 Ağu 2012
29
0
Arkadaşlar bi yerde yapılan adeletsizlik yüzünden bana anket hilesi lazım varsa yardımcı olabilirmisiniz saygıdeğer abilerim

dexenger4d

Yeni üye
7 Ağu 2012
29
0
S.a Bi seçim Anketi var Orada Güzel Hile Yapıolar Sahte oy alıyorlar gecen site'de Sorun oldu 650 ou verilen 1. sıradaki şahıs 300'e düştü 1. sıradaki isimler memleketimizin en azılı pkk yandaşları ben mhp'yi yükseltmek istiyorum yardımcı olursan çok sevinirim gercekten hile kullanan insanlar kaçakcı ve 1. sırada olmasından büyük nefret duyuyorum lütfen yardım edin

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
S.a Bi seçim Anketi var Orada Güzel Hile Yapıolar Sahte oy alıyorlar gecen site'de Sorun oldu 650 ou verilen 1. sıradaki şahıs 300'e düştü 1. sıradaki isimler memleketimizin en azılı pkk yandaşları ben mhp'yi yükseltmek istiyorum yardımcı olursan çok sevinirim gercekten hile kullanan insanlar kaçakcı ve 1. sırada olmasından büyük nefret duyuyorum lütfen yardım edin

Normalde böyle gereksiz konulara kafanı takmamanı öneririm. Ama illa yapacağım diyorsan, şöyle yapabilirsin. google chrome kullanıyorsan, zenmate eklentisini chrome ekle. Ardından ufak bir kaç adımda zenmateyi etkinleştirirsin. Ardından o program ile, sürekli ip değiştirerek, oy kullanabilirsin. Bu şekilde varsa zamanın, bini aşkın oy kullanabilirsin. Eğer eklenti çalışmazsa, hotspot shield elite versiyonunu torrentten indirip onunla yapabilirsin. Onu indirmeyi yapamazsan, ultrasurf denen bir program var, boyutu 3-4 mb, hızlı ve pratik, onunla da yapabilirsin. Ama en son program sanırım ip yi değiştirmiyordu, yapamayabilirsin. Birde hidemyıp diye bir program vardı sanırım, oda oluyor :D kısaca ip değiştiren herhangi bir program ile yapabilirsin. İnternetten araştır, ip değiştiren programlar bol. Kur birini kullan, değiş oy ver değiş oy ver, böyle böyle yapabilirsin.

Stti

Yeni üye
28 Ocak 2015
4
0
Aynı sorun bende de var ama bizde telefon numaralarımızı kullanarak gelen kod ile oy kullanabiliyorsunuz bunu nasıl çoğaltabilirim? her telefon numarası sadece 1 kere kullanılabiliyor ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.