Anon luk seviyem

Sylx

Yeni üye
14 Ağu 2012
40
0
Şu anda herhangi bir oparasyon yapmadan önce aldıgım guvenlik önlemlerinden bahsedicem

1 = virutalbox uzerinden kali linux açıyorum. bu her hangi bir hata yaptığımda veya birşeyleri bozduğumda kaliyi silip tekrar kurmamı saglıyor bu sayade yeni şeyler denerken korkum kalmıyor

2 = tor serveri userinden yapıyorum herhangi bir attack/saldırı yapıcaksam bu sayade kendimi biraz gizlemiş oluyorum

3 = tor okadar güvenli olmadıgı için proxychains kulanıyorum bu da benim bulunma oranımı dusuruyor

4 = halka açık wifi alanlarından yapıyorum saldırıları veyahut şehrin diyer ucuna gidip uygun bi wifi bulup hackledikten sonra onun uzerinden yapıyorum saldırılarımı.

sizce bu 4 metod ile kendimi iyi gizliyebiliyorumuyum ?

siz ne kulanıyorsunuz yazarsanız bilgimiz artar belki :D

Edit = uzun süre alan saldırılar için proxy bulmak biraz zor oluyo cogu 10 dk yada 1 saate ölüyor.
özel proxylerden bahsetmiyorum su free proxy listing yapan sitelerin proxyleri

Son düzenleme:

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
354
27
anka
Şu anda herhangi bir oparasyon yapmadan önce aldıgım guvenlik önlemlerinden bahsedicem

1 = virutalbox uzerinden kali linux açıyorum. bu her hangi bir hata yaptığımda veya birşeyleri bozduğumda kaliyi silip tekrar kurmamı saglıyor bu sayade yeni şeyler denerken korkum kalmıyor

2 = tor serveri userinden yapıyorum herhangi bir attack/saldırı yapıcaksam bu sayade kendimi biraz gizlemiş oluyorum

3 = tor okadar güvenli olmadıgı için proxychains kulanıyorum bu da benim bulunma oranımı dusuruyor

4 = halka açık wifi alanlarından yapıyorum saldırıları veyahut şehrin diyer ucuna gidip uygun bi wifi bulup hackledikten sonra onun uzerinden yapıyorum saldırılarımı.

sizce bu 4 metod ile kendimi iyi gizliyebiliyorumuyum ?

siz ne kulanıyorsunuz yazarsanız bilgimiz artar belki :D

Bir proxy açıyorum sonra Allah - u Akbarrrr :trl

Sylx

Yeni üye
14 Ağu 2012
40
0
hocam ben paronayak biriyim :D garantiye almadan yapmıyorum bişey

GECEGEZEN

Özel Üye
13 Şub 2016
2,518
1,349
Hackledigim sitelere bakiniz.
Birkaci disinda hicbir zaman ipmi gizlemedim.
Cunku en fazla bulup mail atiyorlar.
Boyle bir guvenlige "misyon dahilinde" gerek yok , ugrasmiyorlar zaten dunyanin obur ucundaki hacker ile :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.