antı rus hakkında bılgısı olan var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mem-53

Üye
22 Haz 2009
157
0
merhaba antırus ındırdım ılk 1 sıteye baktım ıse yaradı ama sonra bı ıse yaramıyor neden acaba antıvırus u devre dısı bıraktım gene olmadı ne yapmam lazım hem ben bunla ken dı ındex ımı atabılırmıyım sıteye :D

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
öncelıkle şunu söylemek istiyorum.hack programla olmaz.sistemde bulunan çeşitli açıklarla hacklenır.forumda bıraz araştırma yaparsanız dediklerımı anlarsınız.web server güvenliği bölümüne bakın özellikle.

mem-53

Üye
22 Haz 2009
157
0
tamam abı bakıyorum. arkadasların yaptıgı tum calısmaları saygınlıkla okuyorum. cogu program dıyor ındırıyom ama bana hep arsıv hasarlı dıyor. dosyolar bana mı ne hep bozuk ınıyor. ama olsun ben gene arastırmama devam edım belkı bıseler ogrenırım gene tesekkur ederım saol.

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
Anti-Rus

İlk olarak karşımızda programımız duruyor. Gördüğümüz gibi Anti-Rus sitelere saldırmak için çok geniş bir kapsam içeriyor.

Hedef bölümüne saldırcağınız sitenin adını yazın. Adresi HTTP’siz yazacaksınız.

Robot bağlantı bölümüne bağlantı hızınız ve bilgisayar hızınıza göre bir değer verin. Ama bu boLumu es geçebiLirsinizde.

Zaman aşımı bölümüne buraya giriceğiniz değer (örn.5) sunucuya gönderilen isteğin 5sn cevap geleceğini yazar. Eğer kişisel bir saldırı ise bu süreyi kısa tutun ama toplu halde saldırıyı yapıyorsanız süreyi diğerine göre uzatın. geneLLikLe 20 değeri kuLLanıLır.

Talep tipini doldurmak zorunlu değil. Ama saldırı tespit sistemi olan bir siteyi yanıltmak için mevcut tarayıcınız dışında birini işaretlemenide fayda var. Ama mevcut tarayıcınızı işaretlerseniz veriyi daraltıp saldırı zamanını kısaltmanız mümkün.

Tarayıcı Bölümü’nü de sahte kimlik olarak işaretleyebilirsiniz.

Bağlantı’da ise varsayılan olarak kalabilir. Burada siteye bağlantı bilgilerinizi bildirirsiniz.

Nesneler’de üç ayrı secenekte talep edilecek nesneleri belirlerseniz. Buna göre istemci veriyi şekillendirir.

İstek sayfası bölümüne hedef Web sayfasının varsayılan anasayfası dışında belirtilen diğer sayfalara yoğun talep gönderebilirsiniz. Örn. saldıracaksanız “/forum.asp” sayfasına yoğun talep gönderebilirsiniz.

Dil bölümü tarayıcımızın yorumladığı dili gireriz. Türk Aleyhine Sitelere saldırırken önemli hale gelir burası. Çünkü hedefimizi eğer ülkenizden gelecek istekleri yasaklarsa siteye istek göndermezsiniz. Buranın dilini değiştererek bu yasağı kolayca geçebilirsiniz.

Referans bölümü ise Anti-Rus’un önemli ve diğer flooderlara göre yeni özelliği. Bu bölüme hedefimiz dışardan kabülü yasaklıyorsa kullanabiliriz. Örneğin hedef sistem "www.hedef.com" olur ise, "www.hedef.com/icerik/index.php" dosyasına erişmek için "www.hedef.com/index.htm" dosyasının üzerinden link alınması gerekiyordur.

Bazı sistemler çok gelen istekleri beklemeye alabilir. BU engelide aşmak için “Her Kaydın Talebini Al” işaretleriz. Böylece bu güvenlik engelini aşmış oluruz.Ama bu saldırının etkisini düşürecektir. Eğer sitemiz sağlamsa burayı işaretlemeyi mecburuz.

Burdan sonra sadece “Başlat” tuşuna basarak hedefimize saldırabiliriz.

Antirus 2.2 ‘ye göre 3.0 versiyonuna eklenmiş olan sağdaki renkli panelin ifadeleri farklıdır. Buradaki "Yeşil" renk gönderilen talebin karşı tarafa ulaştığını, "Kırmızı" renk robotun hedefe bağlanamadığını, "Gri" renk ise istemin zaman aşımına uğradığını gösterir. . Hemen altındaki küçük renk kutusu ise Girişimin Bağlantı Hızınız ile orantısını gösterir. Burada renk ne kadar koyu ise, talepler okadar hedef sisteme ulaşıyor demektir. Rengin açılması demek, kullanılan robot ve zaman aşımı sürelerinin bağlantıyı zorladığına işaret eder. Bu renk, olabildiğince koyu tutulmaya çalışılmalı. Buradaki ayarlar hedefimizin (prosedür) ayarlarına göre değişebilir.

Handler uygulaması nedir ve nasıl kullanılır?
Handler ile bazı güvenlik sistemlerini aşmamız kolay olabilir. Çünkü bazı sitelerin güvenlikleri Dos ve DDos saldırılara karşı güvenlik önlemleri almıştır. Anti-Rus bilgileri düzenleyerek istemlerin legal olduğunu belirtir.
Bu işlem basittir ama bazı konuları bilmek gerekir. Bunun için “GözTebek” programını indirmeniz gerekmektedir Sayfaya Tarayıcınız vasıtası ile legal olarak girdikten sonra GözTebek'i açıp Tarayıcınız ile gönderdiğiniz verileri gözleyin. Alınan veriler legal üretilmiştir ve güvenlik engellerini aşmıştır. Alınan verileri kopyalayıp Handle bölümüne yazmanız yeterlidir. Ama çok kişiyle yapılan saldırılarda legal yoldan olsa bile bazı gelişmiş saldırı tespit programlarını aşamamaktadır

koLay geLsin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.