Anti Virüs Programı

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Yaklaşık olarak 160 gündür hiçbir hareket yapmayan programın adıdır. Microsoft beta olarak daha ne kadar ***ürecek bilmiyorum ancak bu haliyle kesinlikle tavsiye edilmez.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Benim şahsi görüşümdür:Benim pek hosuma gitmedi.Onun yerine avast yada nod32 kullanabilrsn.Avast 1 yıl orjinal antivirüs veriyor bilgin olsun.

sensiz271

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
266
0
28
Hatay Hassa
Arkadaslar forumda gordugum bılgıye gore 1 tane yetmez dıyor ve 5 tane program ındırdım onerdıgı ve hepsı dünyaca unlu tanınmış hepsını aynı anda kurabılıyorsun ve hic virüs kaçırdıkları gorulmemıs

1- Comodo firewall
2-Avira Free Antivirüs
3-Malwarebytes Anti-Malware
4- ccleaner

En ince ayrıntıları bıle temızlıyor ..
İi forumlar/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.