AntiVirüs Programım... 13 YAŞINDAYIM EMEĞE SAYGI LÜTFEN

alpersddk

Üye
22 Ocak 2011
140
1
Ankara
Select tuşu fiat logosuna benzemiş kusura bakma ama.
Türkçeleştirirsen ve iyi bir şey koyarsan güzel olur.
zQAZD7.jpg

images

-Akıncı-

Uzman üye
13 Nis 2013
1,847
12
Antalya
Ellerine Sağlık Geliştirebilirsin Benimde Yaş 14 Bende Kodluyorum Önemli Olan Kendini Geliştirmek Engelleri Aşabilmek :)

Sword-King

Katılımcı Üye
23 Tem 2014
739
0
Arkadaşlar yaşı 13 müş ve ilk antisini yazmış tabiki açıklarını yazcaz ama açıklarını ve hatalarını Özelden arkdaşaımıza POST atarsak daha iyi olcaktr.
FIAT neyin işi anlamadım resmini koyyu :çFCDFDS

BerQueen

Uzman üye
16 Tem 2014
1,606
0
Karaköy
Aslında ne kadar grafikten çok içeriği önemli olsada en azından biraz daha grafiği geliştirmelisin. İçeriği de unutma .

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
34
1,263
localhost/admin.php
Yaşına göre gerçekten iyisin kardeşim
Seninle ilgili eleştirim olmayacak
Forumda Musallat.exe v.b. virüsleri ve truva atları konusunda programını geliştirirsen gerçekten iyi iş çıkarmış olursun :)

furqanx42

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,150
0
paint yasaklansın fiat ve pkk ne alaka :D
ama güzel tasarım yapma sen kodlamaya yoğunlaş :D

30 Haz 2015
117
0
şuanki halinde devam edip thtde devam edersen burda sana gülüp geçenlere 10 basıcaksın kodlamayı sen yaptıysan bir yetenek görüyorum umarım devam edersin böyle eline sağlık...

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
104
Anıtkabir
Eğer kodlamayı tamamen sen yaptıysan gerçekten gelecek vaad ediyorsun. benim 17-18 yaşında Modem arayüzüne girmeyi bilmeyen arkadaşlarım var.

ChildHacker

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
299
0
hosts
Kodlar Ona Ait Değil Çünkü Bu Programın Benzerini Geçen Sene Görmüştüm Üstelik Resim Bile Aynı ! YouTube'da Bulabilsem Linkini Size Atıcam Ama Bulamıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.