Antivirüs Tavsiyesi

secretblack

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
953
0
İstanbul
g0qv0.jpg

g0qv8.jpg

Buyur kardeşim... :)

ekaba2002

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
759
0
Benim için ücret sorun yok internetten full bulurum siz tavsiyelerde bulunun keşke anket açsaydım :(

bak
3 tavsiyem var

1.avira ınternet security 2013
2. avira ınternet security 7 var galiba en son versyon
3. comodo ınternet security bunun full halini bulursan banada yolla :D

kaspersky yükleme pek bir avantajını görmedim avast /avira denemden önce kaspersky kullanıyorudm fazla zorluyor :D

avira veya avast yükelrsen ek olarak
zemana anti logger
usb disk security
bunları da yükle

usbden virus gelmesini önler bir de avast/aviranın yakayamadığı keyloggerları yakalar zemana

win8 yüklersen tavsiye etmiyeceğim
esed
avira

avira win8e uyumlu değil full mavi ekran alırsın sonra :D ben suan win8 avast kullanıyorum memnunum hem çok az kasıyor hem de iyi

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat

bak
3 tavsiyem var

1.avira ınternet security 2013
2. avira ınternet security 7 var galiba en son versyon
3. comodo ınternet security bunun full halini bulursan banada yolla :D

kaspersky yükleme pek bir avantajını görmedim avast /avira denemden önce kaspersky kullanıyorudm fazla zorluyor :D

avira veya avast yükelrsen ek olarak
zemana anti logger
usb disk security
bunları da yükle

usbden virus gelmesini önler bir de avast/aviranın yakayamadığı keyloggerları yakalar zemana

win8 yüklersen tavsiye etmiyeceğim
esed
avira

avira win8e uyumlu değil full mavi ekran alırsın sonra :D ben suan win8 avast kullanıyorum memnunum hem çok az kasıyor hem de iyi

Ek olarak zemana..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.