Antivirüs Yüklenmiyor.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elantra

Yeni üye
25 Nis 2012
38
0
İstanbul
Arkadaşlar ben daha geçenlerde format attırdım ve şimdi prog. yüklemeye başladım ama antivirüs programı olarak avira'yı yükleyemiyorum extracting'de biraz doluyor sonra kapanıyor yardım edebilirmisiniz.. :confused:

Elantra

Yeni üye
25 Nis 2012
38
0
İstanbul
Hatanın ekran görüntüsünü koyabilir misiniz?

Hata değil indiriyorum internet'ten son sürümünü çalıştır diyorum extracting'de biraz yükleniyor sonra kapanıyor birden yüklenme ve dosya siliniyor??
Çözemedim bir türlü nedenini birazdan ekran görüntüsünü koycam antivirüs setup'unu indiriyorum hep siliniyor çünkü.. :confused:

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
6
-29. Galaksi
Daha önceden yüklemiş olduğunuz bir program izin vermiyor olabilir ve ya da daha önceden bir sürümünü yüklemiş olabilirsiniz belki de önceki sürümü kayıt defterinden silinmedi...

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0
formatı basan yada indirdiğin bir programın içinde kesin senin pc bir virüs bulaşmış şu ana kadar en kötü makinaya bile 2 adet antivürüs kurmuşluğum var lakin hiç böyle bir hata ile karşılaşmadım nerden anladın virüs girdiğini dersen bende şu an yazdığım keylogger da öyle bir özellik mevcut

By AYhan

Uzman üye
22 Eki 2011
1,154
1
İstanbul
Genel Olarak Sorunu Format Tan SOnra Yükleme Yapması
Formattan Sonra Anti Virüslerin Bazıları Avast Avira vb. Yükleme Hatası Oluşturmasıdır
Sen Eset 5 Yükle
Format Attığın zaman Hiç Birşy Yüklemeden Direk İstediğin Anti Virusu Yükle

Elantra

Yeni üye
25 Nis 2012
38
0
İstanbul
formatı basan yada indirdiğin bir programın içinde kesin senin pc bir virüs bulaşmış şu ana kadar en kötü makinaya bile 2 adet antivürüs kurmuşluğum var lakin hiç böyle bir hata ile karşılaşmadım nerden anladın virüs girdiğini dersen bende şu an yazdığım keylogger da öyle bir özellik mevcut

Bende zemana antilogger 1.9.2.941 antimalware 1.61.0.1400 var geçeceğini zannetmiyorum tabi sen daha iyi bilirsin sence ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.