Aöl/Ders seçimi ne zaman başlıyor

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Aöl / Ders seçimi ne zaman başlıyor.

Ek olarak : Sınava giren arkadaşlar sınava nasıl hazırlanıyorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AARP

Üye
29 Tem 2017
187
0
Hangi sınava?

Elimi tüm teknolojiden çekip tv falan izlemeyip yanlızca ders çalışıcam. Günde 3-4 saat uyusam yeter

Çalışma yönetimi olarak bunu kullanıcam

Prolayt

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
390
0
aöl sınavları şahsimce kölay bende giriyorum sana verdikleri kitapları oku baştan sona
benim vaktim olmadıgı için ben önemli yerlerini özetleri falan okuyorum kitapların

sayısallar olarak matematiğim iidir övünmek gibi olmasın :D
onada çalışıyorum arada sırada ingilizceyide sallarım genellikle ama geçiyorum onuda nasıl oluyorsa
kaldıgım kimya var bitek onuda okumuyorum fazla ama dedigim gibi sözellerde %100 kitapları okursan geçersin kredini alırsın

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Açık Öğretim Lisesi

Sen boşuna okumuşun :woott

Açık öğretimi bilmemem normal çünkü biz kendi okulumuzu AÖL diye kısaltıyoruz. Direkt aklıma biz geldik. O da Bakanlık tüm AÖL leri kapattı biz son mezunları olduk. Ders seçimi diyince de aklıma seçmeli tarzı geldi. O da Açık da ders seçildiğini bilmiyordum. Zaten hiç açıkda okuyan görmedim bugüne kadar . Neyse googleye yazdım M.E.B. Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi burdan yapılıyor galiba

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Açık öğretimi bilmemem normal çünkü biz kendi okulumuzu AÖL diye kısaltıyoruz. Direkt aklıma biz geldik. O da Bakanlık tüm AÖL leri kapattı biz son mezunları olduk. Ders seçimi diyince de aklıma seçmeli tarzı geldi. O da Açık da ders seçildiğini bilmiyordum. Zaten hiç açıkda okuyan görmedim bugüne kadar . Neyse googleye yazdım M.E.B. Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi burdan yapılıyor galiba

Milyonlarca insan aöl kayıt oluyor açıktan okuyor ohoo

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Milyonlarca insan aöl kayıt oluyor açıktan okuyor ohoo

Yaşadığım yeri bilmiyorsun burda açıkta okuyana öğrenci denmez .Zaten açık lise de duymadım. Burada en kötü öğrenci meslek lisesine gider. AÖF var burda. AÖL varsa da halk eğitimde falandır belki çünkü bina tarzı bir şeyi yok. Halk eğitim de ise burada bazı kurumlarda çalışanlar ilkokul mezunu ise maaşını arttırmak için oraya gidiyor . Ama kendi yaşıtım birini hiç duymadım açık lise de. Belki vardır ben bilmiyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.