Ar-Ge Kurallar vs Bizim Cemaat(Tepkiler)

10 Kas 2011
198
0
kaf Dağı nın
Öncelikle bu arkadaş çiğ köftecide konuştuğum bir arkadaş (tabi grubla bereber iftardayız)o da bu foruma kaydolacaktı ama ar-ge kurallarını istedi benden ,cepten bağlanıp söyledim hepsine bi laf etti onlarda bunlar buyrun....

1- Programlarınız tamamen kendi ve TurkHackTeam adına yapılcaktır.TurkHackTeam Link'i programını mutlaka koyalacaktır aksi taktirde konu kilitlenecektir.
Bizimki : Hocam proyu visual basic bölümüne taşısak ?
Ben : Zaten öyle yapıyorlar....
Bizimki : Kural niye o zaman....

2- Hiç bir siyasi ve hiç bir taraf tutmadan programlarınızı kodlayınız aksi taktirde silinecektir.
Bizimki : zaten bu gövde gösterisinde oluyor olsa olsa oraya atsınlar şu kuralı....

3- Programlarınız verdiğimiz şablona göre yapılcaktır.Şablon Aşağıdadır.
Bizimki : bizim ilgilendiğimiz pronun adı, bide face çalıp çalmadığı :)

4- Programlarımız ekran görüntüsü (Screen) Imgeshack gibi sitelere upload ederek siteye koyunuz.
Bizimki : üyelik istiyor abi be....
5- Programları rapidshareye upload edecekseniz eğer üye olun üyelikten upload ediniz bu şekilde link kırılma sorunu olmaz.Yedek link koymayıda unutmayınız.
Bizimki : Rapid ücretli, ama parasını admin ödüyorsa başka tabi....:)

6- Programlarda virus varsa eğer virusTotal Sitesinden bakınız eğer doğru ise Bana Ekran görüntüsü ya sonuçları ile pm atınız.Konu kilitlenecektir.
Bizimki : Anlamadım kendi konumu kitlemesi için mi pm atıcam....:)

7- Programınızı Yayınladıktan sonra MUTLAKA bana pm atnız.Bu sayede ben güncelleme yaparak Link kırık olaylarına mücadele edeceğim aksi taktirde link kırık pm atılıp link düzeltilmese üye uzaklaştırılıp.Konusu silinecektir.
Bizimki : Kaç pro var sizin argede
Ben : 200 ü geçmiştir herhalde
Bizimki . Bana verdiği sözleri tutamayan bir politikacı gibi gözüktü....:)

8- Link kırık diye konu altına mesaj atanlar UZAKLAŞTIRILACAKLARDIR!
Bizimki : Evet kesinlikle verdiği sözleri tutamayan bir politikacı gibi gözüktü bana....

9- Yardım,Hack istek,Hack öğretin,Sorun,Msn hack gibi konu açanlar uzaklaştırılcak ya da banlanacaklardır.
Bizimki : Hayrola sizde yardım bölümü yok mu ? yoksa gelmem birader....
Ben : Var var olmadı Roc'a pm atarsın belki yardım eder,
Bizimki : O kim be....(malum tanımadığı için....)
Ben : Senin o politikacı....

10- Konu ismi ve programın ismi geçersiz karakterler içermemelidir. (Sadece Türkçe karakterler (a-z), ve sayılar (0-9) kullanılabilir.)
Bizimki : yok ben korece yazacaktım yapma be Sercan senin forum çocuk ağırlıklı galiba miki maus bölümü varsa şaşırmam....
Ben : Yok kurtlar vadisi bölümü var onun yerine....

11- Konu içeriği aşağıda verilen forma uygun hazırlanmalıdır.
Bizimki : böyle bir kural yok muydu yaa....
Ben : vardı 3 numara....

12- Tartışma oluşturan kişiler banlanacaktır.
Bizimki : valla ben tartışma açmamda küfürlü pmdende uzak kalamam....

13- Açık kaynak kodlarını kullanabilirsiniz bir süre sonra kendinizin yazması tavsiye edilir.
Bizimki : OoOo sizin arge hala kaynak kod kullanıyorsa ben yokum....
Ben : acemiler hala kullanıyor sen kendine bak....
14- Karşılıklı atışma ban sebebidir.
Bizimki : Şu Hack siteleride hala şu ban mevzusundan vazgeçemedi sonrada "vay bizi kim hackledi" oluyor yapmayın şunu be yahu uzaklaştırma verin kurtulun....

15- Keylogerlarda Türkiye ip aralığına izin verilmeyecek.
Bizimki : Ben napıyım öyle keyloggerı yapan boşuna yapmış olur....

16- ARGE konu açarken aynı programı yazmış olanların konusu uyarmadan kilitlenecektir.
Bizimki : yok ben sizin foruma gelmem....
Ben : Niye ?
Bizimki : Aynı program diye geliştiremeyecek miyiz ? Belki benimki daha iyi ne malum....

17- Şablon uymayan konular silinecektir.
Bizimki : hay senin şablonuna (biiiiiiiiiiiiip) dahada konuşma benlen ne biçim siteler buluyon anlamadım ki....

eveeeeet son kuralı okuyamadan çocuk homurdana homurdana gitti sonra bende masadan kalktım bu böyle devam etti sonunda biz 4 kişi bir arkadaşa bütün çiğ köfte parasını ödettik ama benim aklım kurallarda kaldı biraz programcı düşmanı gibi gözüktü bana ya size....?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.