Ardamax Keylogger 3.7 Full Serial Key Video Anlatım //ChoqFena

wormxc

Üye
6 Ocak 2012
62
0
yazılanın ve gösterilenin aynısını harfiyen yaptım ve kendi bilgisayarımda denedim ama sonuç etkisiz hiç bişeyok niye böyle oldu kardeş yardımcı olurmusun...

dark82

Yeni üye
13 Tem 2008
12
0
emegine sağlık tesekkurler cok güzel olmus ama galiba dosya birleştrme özelliği var ondan biraz bahsedermisin.

fry59

Yeni üye
19 Nis 2012
3
0
Kendi pcmde serveri çalıştırdığımda loglar takır takır geliyo fakat kurbana yedirdiğimde gelmiyo sanırsam. Zaten yakalanmadığı antivürüste yok. Kısacası bi işe yaramaz..

Son düzenleme:

hyperspeed55

Yeni üye
20 Nis 2012
1
0
denedim, test ettim çalışıyor kendi pcmde ama karşı tarafa gidince hiç denemedim deneyeceğim birazdan teşekkürler :)

CyBerBeLa40

Yeni üye
19 Nis 2012
3
0
Kardeş Biz Şimdi Sadece İnstall'ı Rarlayıp adama yedirsek olurmu yoksa dosya halindemi yedirmemiz gerekiyo orasını anlamadım bi yardımcı olurmusun...

JenowTR

Yeni üye
25 Şub 2012
21
0
Şimdi Ben Bunu Bir Dosyaya Upload Edip Arkadaşa Versem İndirse PC sine Bağlanabilirmiyim Tıklarsa Ona ?

batohan111

Yeni üye
21 Nis 2012
3
0
Kardes bu 199mb video programı fln nasıl 4.35mb cevırdın bıde ben olusdurdum kurbana yolladım ama olmuyor illa ses dalgasımı olmak zorunda ılgın ıcn tsk ler

batohan111

Yeni üye
21 Nis 2012
3
0
kardes ben bu keyloggerı adama metin2 hilesini calmak ıcn kullanmak istiyorum kurbana yutturdum oyuna girdi ama sıfresını gostermıyor sadece weblerı fln gnderıyor hersey oluyor ama oyunun girdigi id ve sifre göndermyor bana onu yapablrmyz ?

batohan111

Yeni üye
21 Nis 2012
3
0
kardes ben metin2 de sifre calmak ıstyorum kurbana yolladımda nette gezdklerı fln yolluyor oyun sifrelerini calmak ıcn ne yaparız ?

V1sta

Yeni üye
22 Nis 2012
7
0
Yapamiyan arkadaslara :
Bir kere denemeyin 2-3 kere deneyin olmadisa ancak ozaman yazin bazen oluyor birseyler unutluyor ve direk soru soruyorsunuz ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.