Argo Mafya-Web Tabanlı Online Mafya Oyunu

19 Nis 2016
207
0
KARTAL
THT İle Bağlarımızı Sağlamlaştıracak Kadim Dostlar Aramaktayız 12.Sezon Yeni Sezon 24.04.2016 Tarihinde Başlıyor. Yeni Sezonda Tüm Mafyalar Sıfırdan Ve Eşit Bir Şekilde Başlar Pazar Günü Kimseye Randevu Vermeyin.Şimdi Tht Reklamı İçin Mesaj Atıyorum Tüm THT Üyeleri Dostumuzdur.Aramıza Katılan Tüm Arkadaşlarımıza Belirli Pozisyonlarda Görev Vermeye Hazırız.

Kurucu : Serkan BALCI

canatila

Katılımcı Üye
4 May 2013
280
0
Gereksiz bir oyun sadece para uzerine kurulmus sitenin sahibi reklamlardan kat kat daha çok para kazanıyor

Sitede ekli olan reklamlar Karşıklı banner reklamlarıdır. O sitelere bakarsanız bizimde banner reklamımızı görürsünüz. Online oyuncu sayımızı arttırmaya yönelik bir reklam çalışmasıdır.

XYLON1

Üye
18 Nis 2016
133
0
Cyber World
Sitede ekli olan reklamlar Karşıklı banner reklamlarıdır. O sitelere bakarsanız bizimde banner reklamımızı görürsünüz. Online oyuncu sayımızı arttırmaya yönelik bir reklam çalışmasıdır.

Dostum öyle oyunlar eskiden kaldı oyuncu artırmak için reklam koymamamnız lazım tam tersini yapmışsınız siz

canatila

Katılımcı Üye
4 May 2013
280
0
Dostum öyle oyunlar eskiden kaldı oyuncu artırmak için reklam koymamamnız lazım tam tersini yapmışsınız siz

Yok hayır, Kesinlikle bu konuda önyargınız olduğunu düşünmekteyim. Çünkü bu tarz oyunlara hala ilgi duyulmakta. Oyunu sevenlerde var sevmeyenlerde. Renkler ve zevkler meselesi gibi. İlgin için teşekkür ederim. İyi geceler dilerim. Bi arada oyuna beklerim, Belki sende seversin.

XYLON1

Üye
18 Nis 2016
133
0
Cyber World
Yok hayır, Kesinlikle bu konuda önyargınız olduğunu düşünmekteyim. Çünkü bu tarz oyunlara hala ilgi duyulmakta. Oyunu sevenlerde var sevmeyenlerde. Renkler ve zevkler meselesi gibi. İlgin için teşekkür ederim. İyi geceler dilerim. Bi arada oyuna beklerim, Belki sende seversin.

Dostum Yaptığın şeyi taktir ediyom site oluşturmak oyunu yapmakla uğraşmak döngüsünü yapmak gerçekten zor neyse umarım oyunu dahada geliştirebilirsin

44HALO

Yeni üye
21 Nis 2016
1
0
Argomafya şu anda bulunan en iyi mafya oyunudur. Hiçbir mafya oyunu bukadar renkli degil emegi geçen herkese teşekkürler

Mirooo0

Yeni üye
21 Nis 2016
1
0
:):):):)

Argomafya.net
Ya argodan daha iyi oyun varmı söyleyin :D oynayan tüm üyelerimize teşekkür ederiz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.