ArjinHacker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 Nis 2014
84
0
izmir
slm millet ben arjin yaşım 14 daha ufak ama bu işe merak sardım şuana kadar cam studyo yu ve wonderşhare yi biliyorum vs.vs bide %1 de dev c++ %1 de httml biliyom çok çok az biliyom sizden yardım larınızı istiyorum eyer ben sana öğretirim diyorsanız bu hesaba mesaj atabilirsiniz :RpS_confused::RpS_confused::RpS_confused:

Son düzenleme:

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Htmlden başla visual basic devam et THT de takıl istediğin herşyi yaparsın ...

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
krdeşim ezbere yapma zafere giden yol dikenlidir video izle kaçıncı sınıfsan okulda bilişim hocana git sana tmel şeyleri öğretir ..

kaptan5467

Katılımcı Üye
6 Kas 2007
354
5
Sakarya
ArjinHacker öncelikle hoşgeldin aramıza.Öğrenme amacın nedir? Umarım White tarafın ağır basar. Programla dillerinden başla gerisi teferruat ;) Bende senin yaşında başladım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.