Arkadaşınızı,Dostunuzu,Sevgilinizin Sizi Ne kadar İyi Tanıdığını Bilmek İster Misiniz?

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
[COLOR="Lime[SIZE="4 [URL="https://tik.lat/kiw4C"] http://www.admoneytr.com/arkadas/soru/?token=pCEsT2ITI0[/URL]
[SIZE="3

Anarchism

Katılımcı Üye
17 May 2016
326
0
/root
Ellerine sağlık bende bu tarz bir uygualamaya ihtiyacım olduğu için kendim yazacakdım iyi ki postu atmışsın eyvallah.

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Dostum 4 Kere Güncellememın Manası Yok İlgisini Çeken Girecektir Konuya

Kullanmayacağım Ama Ellerine Sağlık

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
R037j6.jpg

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Dostum 4 Kere Güncellememın Manası Yok İlgisini Çeken Girecektir Konuya

Kullanmayacağım Ama Ellerine Sağlık

Az Önce Mrjava Adlı Kullanıcı Fotoğraf Attı Kullandığına Dair Eğer Ben O Günceli Yazmasaydım Göremiyecekti, Amacım Daha Fazla Kişinin Programı Amacı Dahilinde Kullanması , Post Kasmaya İhtiyacım Yok Zaten 2012 Den Beri Burdayım :)

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Az Önce Mrjava Adlı Kullanıcı Fotoğraf Attı Kullandığına Dair Eğer Ben O Günceli Yazmasaydım Göremiyecekti, Amacım Daha Fazla Kişinin Programı Amacı Dahilinde Kullanması , Post Kasmaya İhtiyacım Yok Zaten 2012 Den Beri Burdayım :)

Yok Dostum yanlış Anlamışsın Dediğimi Post Kassan ne Olacak Zaten Alabileceğin En Üst Rütbedesin :tr

Benim Amacak Sana yardım Etmek Normalde yasak Bu Bir Daha yaparsan Ban Sebebi hatta Ben Senin için Söyledim yani,Yoksa Seninle Bir Derdim Yok

Tekrardan Ellerine Sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.