Arkadaşlar Abim Asker Ona Bi Süpriz Yapmak İstiyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erzcn24

Yeni üye
16 Ocak 2009
25
0
''88\4
Şafağı Uzun Olanlar Düşünsün.
ALLAH KURTARSIN.''
Yazısını Şekilli Bir Biçimde Yanarlı Donerli Arka FOnlu Güzel Bir Şekil Verebilecek Olan Varmı Lütfen Çok Onemli Bu Benim İçin
Tüm Askerlerimizi Allah Korusun...
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez.
Ne Mutlu Türküm Diyene...​

Vatanını .Askerlerini Seven Lütfen Bana Yardımcı Olsun.
Yapılan Yazıyı Bana Msnden Ulaştırabilirseniz Çok Güzel Olur.​
Tamam Usta Editledim...

Son düzenleme:

e377

Uzman üye
24 Nis 2009
1,245
0
Milli İstihbarat Teşkilatı
''88\4
Şafağı Uzun Olanlar Düşünsün.
ALLAH KURTARSIN.''
Yazısını Şekilli Bir Biçimde Yanarlı Donerli Arka FOnlu Güzel Bir Şekil Verebilecek Olan Varmı Lütfen Çok Onemli Bu Benim İçin
Tüm Askerlerimizi Allah Korusun...
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez.
Ne Mutlu Türküm Diyene...​

Vatanını .Askerlerini Seven Lütfen Bana Yardımcı Olsun.
Yapılan Yazıyı Bana Msnden Ulaştırabilirseniz Çok Güzel Olur.​
Tamam Usta Editledim...
Dostum Sitemizde MSN,İRC Bölümünde Samurai Avatar Yapım Merkezi Var Orda Arkadaşlara Söylersen Sana Yardımcı Olacaklar...;);)

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
cooltext446889399.gif

erzcn24

Yeni üye
16 Ocak 2009
25
0
Saolun Tşk Ederim...Allah Hepinizden Razı Olsun..
Folklorcu Tşk Ederim. Arkadaşlar Biraz Daha Farklı Bi Şekil Yapabilecek Olan Varmı...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.