Arkadaşlar acill!!!CRC hatası Ve Çözümü Yok muu????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seahorse

Üye
26 Nis 2010
82
0
winrar her dosyada CRC hatası veriyor hatta sildim baştan kurmaya çalıştım rarlab.com

sitesinden indirdim kurarken CRC hatası verdi :) Arkadaşlar nedir CRC 'nin çözümü ???

syler

Katılımcı Üye
14 May 2010
574
0
f@cingWorlds
1 . Winrar dosyasinin icindeki rar.exe dosyasini hatali rar dosyalarinin oldugu yere kopyalayarak, dos ekranina gec (start ->Calistir olan yere cmd yazin ve entere bas) acilan pencerde hatali rar dosyalarinin bulundugu yere gid ve

rar e -kb *.rar yada rar e -kb hatalidosyaismi.rar yazip entere bas(CRC hatasi versede dosyalari harddiske yaziyor)

2. Winrarin yeni versiyonunu yükleyip yeniden deneyerek.

3. Winrar programin icinde Repair Archiv menüsünü kullanarak.

4. Rar Repair programlari kullanarak UMARIM YARDIMCI OLUR

erdinet

Yeni üye
19 Tem 2009
33
0
kardeşim winrar aç orda repair kısmı var onu aç ve hatalı olan parti seç onarı tıkla eğer kurtarma kaydı var ise dosya düzelir yoksa arkadaşın dediği şeyleri yap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.