Arkadaşlar bi server gizleme programı vardı bulamyorum. yardmcı olursanz çok sevincem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xXEddiEXx

Üye
5 Nis 2010
197
0
Trinidad and Tobago
Arkadaşlar birisi paylaşmıştı bu sitede miydi hatırlayamıyorum. Birtane küçük dos programı vardı. yani açılınca serverin bulunduğu adresi giriyodun. sonra o servere bağlanıp o serveri (önce 100e) parçalara ayırıyorduk. sonra o parçaları virüs programına taratıyorduk. hangisinde arıza varsa bu sefer o parçayı (1000e sonra 10,000 e felan)parçalıyorduk. Sonunda hatalı olan (yani virüs olarak görülen) parcayı bulup asıl serverı hex workshop programıyla açıp o parçanın kodunu sıfır yazıyorduk. İşte o dos komutunun oldugu dosyayı aradım ama birtürlü bulamadım. server gizleme keylogger gizleme gibi isimlerde olabilir. VE yanında bu işlemlerin nasıl yapıldıgını anlatan video da vardı. Bunu mutlaka bulmam lazım arkadaslar. Lütfen yardım edin.

Amacım ise bazı program cracklerinin virüslü olarak görüldüğü için onları antiden kaçırmak istiyorum. bazı crack leri daha önce bu şekilde düzeltip paylaşmışığım var. Ama format sonrası hersey gitti.

Yardımlarınız için teşekkürler

anlattığım upx değil başka bir programdır arkadaşlar

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.