Arkadaşlar Bi :Yardım Edin Lütfen ''D'' Diskim ile alakalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erzcn24

Yeni üye
16 Ocak 2009
25
0
Arkadaşlar Problemim Şu ''D'' Diskime Tıkladığımda Biçimlendirme Olayı Çıkıyo. Harddiski Söktüm Başka Bi Pc De Yedek Harddiskle.D'' Diskime Tıkladığımda Yine Aynı Problemle Karşılaştım İllaki D Yi Biçimle Dio. İçinde Önemli Dosyalarım Bilgilerim Vede En Önemlisi Abimin Askerlik Resimleri Var Onun İçin Bukadar Onemli. Ustalar Bi yardım Edin... Tşkler...

erzcn24

Yeni üye
16 Ocak 2009
25
0
sadece biçimlendir olayı usta...ne yapıcam bende bilmiyorum vallahi çok zor durumdayımm söz konusu aabimin askerlik fotoları olmasa umrumda olmazdı ...bi yardım lütfennn

Son düzenleme:

erzcn24

Yeni üye
16 Ocak 2009
25
0
bios'dan hardiski tekrar tanıt bakalım ve bu d Sürücüsünü Biçimlendir olayı ne zamandır oluyor ?

1 saat once oldu Kendi kendine durup dururken. bide ben bios olayını bilmiorumki usta.
bu arada sanada çok tşk ediyorum folklorcu her yardım istediğimde ilk yardımcı sen oluyorsun.Allah Razı Olsunn...

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
peki ne kadar şimdi doğru olup olamayacagından emın değilim ama bir ihtimalde olsa herzaman denemek lazım sistem geri yüklemeyi dene bakalım belki düzelir ayrıca yediğin bir virüstende olmuş olasılıgı yuksek yanılmıyorsam sistem geri yükleme dene başlat/donatlar/sistem geri yükleme merkezi/ ve 2 gün önceye sistem geri yukleme yap veya daha eskıye sneın bılecegın iş dene bakalım

erzcn24

Yeni üye
16 Ocak 2009
25
0
Makinada Deepfreeze kurulu usta fakat C sürücüsü korumalı D korumasızdı İşime Yarayan Dosyaları D Ye Kaydediyordum o yüzden korumaya almadım... birde virüs programıyla tarama yapayım dedim D sürücüsünü yapmıyor veri filan bişiler çıkıo tarama yapmıyor...Biçimlemeden Başka Çaresi Yok Galiba Hocam.

Son düzenleme:

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
Makinada Deepfreeze kurulu usta fakat C sürücüsü korumalı D korumasızdı İşime Yarayan Dosyaları D Ye Kaydediyordum o yüzden korumaya almadım... birde virüs programıyla tarama yapayım dedim D sürücüsünü yapmıyor veri filan bişiler çıkıo tarama yapmıyor...Biçimlemeden Başka Çaresi Yok Galiba Hocam.

biçimlendirme ;)

aşağıdaki upload ettiğim program ile veri kurtarmaya çalış büyük ihtimal kurtarıcaksın dosyalarını ;)

https://tik.lat/TMfjp

alternatif olarak aşağıdaki programıda deneyebilirsin

https://tik.lat/4i8oU

erzcn24

Yeni üye
16 Ocak 2009
25
0
kardeş biçimlendir diorsun ama içindeki bilgilerden dolayı biçimlendirmemem gerekio bi çaresi lazım bu işin...şimdi arkadaşın verdiği programı denicem inş işimi görür...DreamHunter tşk kardeşim yardımın için...

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Dostum nero ile d sürücüsünün imajını almayı denedin mi???Nero ile yedekle d sürücüsünü.Olmadı R-studio proğramı var.R-studio proğramı ile d sürücüsünün tümünü kurtarabilirsin.Ama virüs varsa bu kötü olur.Bu arada antivirüsle d yi taratmana izin vermiyorsa bios üzerinden taratmayı dene...

https://tik.lat/NtUoq

Bu proğram nette Kaspersky Rescue Boot Disk ISO olarak geçiyor.Bunu indir ve iso dosyasını nero ile kalbı diske yazdır bölümünden cd ye yazdır.Daha sonra restart çek ve bios u açarak cd den başlat.Biraz bekledikten sonra karşına bios ekranında karspersky 2010 çıkacak.Buradan c ve d disklerini tarattır.Eğer virüs karpmış ise büyük ihtimalle sistemi tertemiz yapacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.