Arkadaşlar .exe uygulamasının içine nasıl keylogger koyarım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aca05700

Üye
17 Eki 2009
62
0
Cehennemin DİBİ'nden
Arkadaşlar forumda aradım taradım böyle bir konu göremedim..

Ben Metin2 hile programının içine öyle bir keylogger koymak istiyorum ki karşı taraf indirdiği zaman klavyeden hangi tuşlara bastığı bana ulaşsın...

Eğer forumda daha önce açılmış bir konu varsa linkini yollayın... Yoksa bi zahmet kendiniz anlatın...

Hile programı bende bir de keylogger bulmak lazım... Yardımlarınızı bekliyorum...

Şimdide hepinize teşşekkürler...

aca05700

Üye
17 Eki 2009
62
0
Cehennemin DİBİ'nden
Kardeş öyle diyorsunda nasıl yapacağımı anlat lütfen bir de keyloggerin varsa ver benim için...
Sen keyloggeri ver biraz uğraşıyım değiştirirm resmini :)
Değiştiremezsem bu konu altından tekrar yazarım...

aca05700

Üye
17 Eki 2009
62
0
Cehennemin DİBİ'nden
Kardeş kusra bakma ama senden bir isteğim olacak...
Bana: Gizli çalışacak...
Karşı taraf uygulamayı açtığında şifre vs şeyler benim mailime gelcek (ya da herangi bi yere)
Karşı taraf silse bile çoktan windowsa işlemiş olacak...

Bu tarz keyloggeri şahsen bulamadım genelde kendi bilgisayarımızda ne olup bittiğini öğrenmemizi sağlayacak keyloggerler var karşı tarafı izleyecek yok...

Şimdiden teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.