Arkadaşlar Facebook Hesabım Kapatıldı

ElectroViper

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
428
0
İstanbul
Selam Arkadaşlar Bügün 2012 den Beri Açık olan Hesabım Checkpoint Düşüp Kapandı Ondan Öncede Ne Kadar Hesap Açsam Kapanıyor Nasıl Bu Hatadan Kurtulurum Lütfen Yardımcı Olun Lütfen

dG7Ob7.png

phantomhack

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
676
0
Aynı sorun ben ve arkadaşımdada var Facebook tarafından banlandın otomatik kara listedesin istediğin kadar ip değiş geçmez sisteme kaydın düştüğünde kapatıyorlar ben yaklaşık 4 aydır böyleyiim 30 dan fazla denedim kapandı kimlik vs foto yükleme hiç bişey yapılmıyor atıyor form göndersemde dönüş olmuyor bunun tarafımca 2 tarafımca çözümü var ama yine sıkıntı bi iş

1 - İnternet kafeden veya Başka şehirden bir arkadaşın hesap açıcak ve açıldıktan 1 hafta sonra giriceksin
2 - Facebook u unutcaksın

Ben artık facebook kullanmıyorum :D

ElectroViper

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
428
0
İstanbul
Aynı sorun ben ve arkadaşımdada var Facebook tarafından banlandın otomatik kara listedesin istediğin kadar ip değiş geçmez sisteme kaydın düştüğünde kapatıyorlar ben yaklaşık 4 aydır böyleyiim 30 dan fazla denedim kapandı kimlik vs foto yükleme hiç bişey yapılmıyor atıyor form göndersemde dönüş olmuyor bunun tarafımca 2 tarafımca çözümü var ama yine sıkıntı bi iş

1 - İnternet kafeden veya Başka şehirden bir arkadaşın hesap açıcak ve açıldıktan 1 hafta sonra giriceksin
2 - Facebook u unutcaksın

Ben artık facebook kullanmıyorum :D

format atsam

phantomhack

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
676
0
Facebook da ban yeme sebepleri
1 - çok aşırı fake hesap açılması
2 - fake hesap olmasada hesabın sürekli şikayet edilmesi
3 - facebook karşı bi saldırı olumsuzluk ( ben facebookta buldum açıkları dağıttım bildirmedim için banlandım )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.