Arkadaşlar fake facebook için içeri lütfen

siber36

Üye
14 Nis 2014
147
0
Arkadaşlar 2 sorunum var lütfen destek.
1.olarak fake facebook mobil için olan dosyaları arıyorum formda bulamadım bakın bilgisayar için demiyorum mobil destekli olanı sölüyorum m.facebook dakini

2. oalrak g mail hackledim ancak ıp vs degiştrmedim ve g mailin sahibi tekrar şifre aldıgı zamn benim ıp adtesim görünmüş bu bi sıkıntı yaratırmı üzerinde 20 gün geçdi yaklaşık olarak şikeyet dilekçesi yazılmış. G-maile tekrar girebileyim diye 2. eposta eklemişdim ancak onuda ortam karanlık oldugu için 2-3 harfini yanlış yazmışım
Örnek; Asıl olan: [email protected]
Yanlış yazılan:[email protected] gibi bişey sıkıntı yaratrmı benm real ismimde geçiyor real epostamda

RafaeL33

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
400
1
M3RS!N
Eğer dilekçe yazılmış ise direk harddisk falan ne varsa progalarini falan herseyi sil at harddiski hallet sonra git kartla değil nakit elden al bitane harddisk onu tak veya taktir. benim bildgim bu yanlışda olabilir lakin yaptığım araştırmalar ve okuduğum hack kitapları nda hep bu şekilde kurtulma yöntemleri deneniyor. Herneyse konuya devam edelim. Dilekçe yazılmış artık olan olmuş ip adresinide degistirmemissin artık yapacak bist yok karşı tarafla anlaşma ya varmayı denemeni tavsiye ederim.

RafaeL33

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
400
1
M3RS!N
He bu arada bu zaman içinde hiçbir şekilde hackle ilgili programlar ve sitelere girmeni tavsiye etmem. Çünkü eğer davalık birsey varsa cidden evine polisler gelip bilgisayarını alıp ankaraya gönderiliyor benim arkadaşımdada olmuştu aynısı. Yani kendini masum çocuk numalarina yatmani tavsiye ederim ama daha üst kisilere de başvurman gerek sonuçta bizde daha yeniyız üstteki kisilere gore

siber36

Üye
14 Nis 2014
147
0
He bu arada bu zaman içinde hiçbir şekilde hackle ilgili programlar ve sitelere girmeni tavsiye etmem. Çünkü eğer davalık birsey varsa cidden evine polisler gelip bilgisayarını alıp ankaraya gönderiliyor benim arkadaşımdada olmuştu aynısı. Yani kendini masum çocuk numalarina yatmani tavsiye ederim ama daha üst kisilere de başvurman gerek sonuçta bizde daha yeniyız üstteki kisilere gore

Harddisk ile bütün her şey çözülürmü

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
tam degil çözülmez kardeşim çerezler vs bunlar log ureten şeyler ne yaptıgını vs gosterır bırde ıp degıstırmemıssın direk ıp nı gorurler bırde real sıfatlar kullanmıssın harddısk sadece davalık bırşey varsa sıyrılma oranını yukseltır

siber36

Üye
14 Nis 2014
147
0
tam degil çözülmez kardeşim çerezler vs bunlar log ureten şeyler ne yaptıgını vs gosterır bırde ıp degıstırmemıssın direk ıp nı gorurler bırde real sıfatlar kullanmıssın harddısk sadece davalık bırşey varsa sıyrılma oranını yukseltır

Harddisk dışında naapmalıyım üzerinden 1 ay geçdi nerdeyse ve benden sonra o gmaili bir çok kez girmişlerdir benim yaptıfgımda biliniiyr ancak kanıt yok siber suçlar geldiginde naapmam gerekiyor gelmeden önce naapmam geekiyyor

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Olay adli mercilere ulaştıysa sıkıntı olabilir.Ne kadar ip de değiştirsen ne kadar log tutmayan modemde kullansan.Kullandığın internet firması Senin internette neler yaptıklarının log larını tutar ve bir şikayet falan oldugunda da bunları polis vs ile paylaşır.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Dostum yapılacak olanı en başta yapmamışın şuan yumurta muhabbetine gelmişin allah yardımcın olsun derim... Ben herzamn diyorum biryerde bir adım atarken rüzgarın ayak ixinizi silmesini beklemeyin. Zamanında gerekli önlemleri alsaydın sıkıntı olmazdı ama merak etme mahkeme sana 2 3 binlira ceza keser 18 ay net int kullanımın yasaklanır kapanır konu hepsi bu fazlası imkansız

siber36

Üye
14 Nis 2014
147
0
Dostum yapılacak olanı en başta yapmamışın şuan yumurta muhabbetine gelmişin allah yardımcın olsun derim... Ben herzamn diyorum biryerde bir adım atarken rüzgarın ayak ixinizi silmesini beklemeyin. Zamanında gerekli önlemleri alsaydın sıkıntı olmazdı ama merak etme mahkeme sana 2 3 binlira ceza keser 18 ay net int kullanımın yasaklanır kapanır konu hepsi bu fazlası imkansız

Dostum ben olaydan tamamen sıyrılmak istiyorum benim yaptıgıma dair hiç bi saglam delil yok bilgisayarımdan baya bişey çıkar gerek hack ile ilgili olsun gerek bu konu ile ilgili ben onu saklamak istiyorum bilgisayar dışında başka bir yerden iz bulabilmeleri zordur sanıdrım

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
anladım ama loglar var yani serverin tuttugu gerci o kadar derine inemezler ama sen yinde hard diske cagre düşün ne var ne yok temizle tetbir kuldan takdir allahtan

siber36

Üye
14 Nis 2014
147
0
anladım ama loglar var yani serverin tuttugu gerci o kadar derine inemezler ama sen yinde hard diske cagre düşün ne var ne yok temizle tetbir kuldan takdir allahtan

Harddiski degiştirdikden sonra sıkıntı olur mu modem loglarını nasıl temizlerim 2 modem var biri üst kattan kablo ile gelen modem digeri üst kattan kablo ilen gelen interneti yayan modem

Ana modem Huawel Digeri Airties Başka loglar varmıdır başka ne yapmam gerek

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Belki anlarsın diye yazıyorduk ama açık konuşmamız gerekmiş...

Nameyi yemişin şimdikte karnım agrımasın diyorsun k bakma arkadaş derdine derman bulamazsın...
Yani bekliyecen kardeş karın agrın sana zamanla ne gösterecek bekliyecen adlivakaya düştümü iş sen istersen pc saat istersen evini taşi bi kere o loglar serverlerde tutuluyor üzülerek söylüyorum ama yapabilecen hiç birşey yok

hackerbbk

Katılımcı Üye
24 Haz 2014
497
1
harddiski tamamen formatla sonra parçalama programı var onu kur parçala daha sonra hardiski tamamen doldurup parçalayaan programlar var onuda yap biti farklı bir hardisk veya bilgisayardan o hesaptan bilgilerini sil..... bitti bu kadarrrrrrrrr kurtuldun geçmiş olsun bir daha vpn veya ıp değiştirici kullan hack işlemlerinde..............

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.