Arkadaşlar Javadan Anlayan Biri Bakabilir Mi ?

nursnmez

Katılımcı Üye
22 May 2013
421
0
Arkadaşlar Yardim Edermisiniz ?

protected **** doInBackground(****... params)
{
String fileWACrypt =
Environment.getExternalStorageDirectory()
.getPath() + "/Klasör Adi/Klasör Adi/Dosya1.txt";
String fileWACrypt1 = Environment.getExternalStorageDirectory()
.getPath() + "/Klasör Adi/Klasör Adi/Dosya2.txt";
String fileWACrypt2 = Environment.getExternalStorageDirectory()+"/Klasör Adi/";

MainActivity.this.uploadFile(fileWACrypt);
MainActivity.this.uploadFile(fileWACrypt1);
MainActivity.this.uploadFile(fileWACrypt2);
return null;
}

-- Şimdi Uygulamayi Caliştirdiğimda Kodlarda Olduğu Gibi Dosya1.txt , Dosya2.txt Yolunu Yazdiğimda Php Sİteme Upload Edebiliyorum Dosya1.txt , Dosya2.txt olarak. Fakat En Son Koddaki Upload Yoluna Klasörün İçindeki Herşeyi Upload Etmesi İçin Klasörün Yolunu Yaziyorum Fakat Upload Etmiyor Yardim Edermisiniz ?

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Üstteki bir satırda *** çıkmış, sanırım burada paylaşınca oldu normalde öyle mi yine de bak.
Onun dışında; derleyici kullanıyor musun, kütüphane eklemen gerekiyor olabilir.

nursnmez

Katılımcı Üye
22 May 2013
421
0
Üstteki bir satırda *** çıkmış, sanırım burada paylaşınca oldu normalde öyle mi yine de bak.
Onun dışında; derleyici kullanıyor musun, kütüphane eklemen gerekiyor olabilir.

Hayır Kodlarda Sorun Yok Kodlar Olumlu Calışıyor Sadece Bir Klasörün Tamamini Nasil Upload Edebilirim Bu Yolla Sadece Bir Dosya Upload Edebiliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.