Arkadaslar Önemli bir soru bakar mısınız ?

26 Eyl 2013
88
0
Netsparker (Site açık tarama programı) bilenler cevaplarsa sevinirim. Bu program ile İmportant (önemli) zaafiyet olunca, siteye erisimi engelleyebiliyoruz bazen. Ama ben çok iyi bilmiyorum bugun basladım bu programı kullanmaya. Genelde important (önemli) zaafiyetler çıkıyor. Controlled Scan ile siteye erisim gidiyor. Madem siteye erisimi böyle engelleyebiliyor bu program. Peki admin giris ve sifresini de klasörlerden birinde yazıyor olabilir mi.? Ya da ne bilim shell sokabilir miyiz ? veya ne biliyim neler yapabiliriz. ? Lütfen bilgili arkadaslardan yorumlarını rica ediyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.